ALFA ROMEO RACING
  • C38. Zrodený pre veľké ambície.
  • Kimi Raikkonen
  • Antonio Giovinazzi
  • Antonio Giovinazzi
  • História pretkaná vášňou
  • Galéria

C38. Zrodený pre veľké ambície.

Majstrovstvá sveta Formuly 1 predstavujú absolútne vzrušujúcu výzvu, ktorá odštartuje v Austrálii a po 21 kolách skončí v Abu Dhabi. Formula 1 je kráľovskou disciplínou motoristického športu, kde o víťazstve rozhodujú doslova milisekundy. V roku 2019 sa šampionátu zúčastní aj Alfa Romeo s vozidlom C38.

Kimi Raikkonen

Kimi Raikkonen

Hovoria mu Iceman: introvert, ktorý je za volantom vozidla formuly 1 extrémne schopný. Jeden z troch majstrov sveta formuly 1 súťažiaci v sezóne 2019. Je to pre neho výzva, ktorej bude tento fínsky jazdec opäť čeliť, tentokrát za volantom monopostu Stelvio s číslom 7.

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Nechýba mu talent ani ambície a v roku 2019 to môže predviesť za volantom monopostu Giulia s číslom 99. Stať sa oficiálnym jazdcom tímu Alfa Romeo Racing vo Formule 1 bol pre tohto mladého talianskeho jazdca sen, ktorý sa stal skutočnosťou.

Antonio Giovinazzi

21 okruhov, nekonečné emócie.

Dvadsať jedna pretekov Majstrovstiev sveta formule 1 roku 2019, do ktorých sa tím Alfa Romeo Racing vrhá s odvahou a vášňou. Dvadsať jedna okruhov a každý so svojim príbehom, číslami aj emóciami. Náš jedinečný príbeh za začal písať v Austrálii a skončí v Abu Dhabi. Objavte všetky tajomstvá okruhov, na ktorých môžete vidieť našich jazdcov za volantami monopostov C38 s názvami Giulia a Stelvio.

ZISTITE VIAC
História pretkaná vášňou

História pretkaná vášňou

Už rok po svojom založení, 24. júna 1910, sa Alfa Romeo prvýkrát predstavila v oficiálnej súťaži a zvíťazila v závode v pravidelnosti jazdy v Modene. Od tej doby sa stala skutočnou pretekárskou legendou, ktorá má za sebou víťazstvá a umiestnenia na bodovaných pozíciách v mnohých medzinárodných šampionátoch, vrátane Formuly 1. Dnes táto história ožíva a tak, ako vtedy, aj teraz ju poháňa skutočná vášeň.

Galéria