ALFA ROMEO RACING
  • C38. Zrodený pre veľké ambície.
  • Kimi Raikkonen
  • Antonio Giovinazzi
  • Antonio Giovinazzi
  • Store
  • História pretkaná vášňou
  • Galéria

C38. Zrodený pre veľké ambície.

Majstrovstvá sveta Formuly 1 predstavujú absolútne vzrušujúcu výzvu, ktorá odštartuje v Austrálii a po 21 kolách skončí v Abu Dhabi. Formula 1 je kráľovskou disciplínou motoristického športu, kde o víťazstve rozhodujú doslova milisekundy. V roku 2019 sa šampionátu zúčastní aj Alfa Romeo s vozidlom C38.

Kimi Raikkonen

Kimi Raikkonen

Hovoria mu Iceman: introvert, ktorý je za volantom vozidla formuly 1 extrémne schopný. Jeden z troch majstrov sveta formuly 1 súťažiaci v sezóne 2019. Je to pre neho výzva, ktorej bude tento fínsky jazdec opäť čeliť, tentokrát za volantom monopostu Stelvio s číslom 7.

Antonio Giovinazzi

Antonio Giovinazzi

Nechýba mu talent ani ambície a v roku 2019 to môže predviesť za volantom monopostu Giulia s číslom 99. Stať sa oficiálnym jazdcom tímu Alfa Romeo Racing vo Formule 1 bol pre tohto mladého talianskeho jazdca sen, ktorý sa stal skutočnosťou.

Antonio Giovinazzi

21 okruhov, nekonečné emócie.

Dvadsať jedna pretekov Majstrovstiev sveta formule 1 roku 2019, do ktorých sa tím Alfa Romeo Racing vrhá s odvahou a vášňou. Dvadsať jedna okruhov a každý so svojim príbehom, číslami aj emóciami. Náš jedinečný príbeh za začal písať v Austrálii a skončí v Abu Dhabi. Objavte všetky tajomstvá okruhov, na ktorých môžete vidieť našich jazdcov za volantami monopostov C38 s názvami Giulia a Stelvio.

ZISTITE VIAC
Store

PRETEKÁRSKY PRUH

KOLEKCIA PRE VŠETKÝCH SKUTOČNÝCH NADŠENCOV

Od oficiálneho oblečenia po jedinečné príslušenstvo Alfa Romeo Racing. Pozrite sa na kolekciu navrhnutú pre oslavu našej celoživotnej vášne. Pre viac informácií navštívte svojho dealera alebo vstúpte do internetového obchodu.

PREJSŤ DO OBCHODU
História pretkaná vášňou

História pretkaná vášňou

Už rok po svojom založení, 24. júna 1910, sa Alfa Romeo prvýkrát predstavila v oficiálnej súťaži a zvíťazila v závode v pravidelnosti jazdy v Modene. Od tej doby sa stala skutočnou pretekárskou legendou, ktorá má za sebou víťazstvá a umiestnenia na bodovaných pozíciách v mnohých medzinárodných šampionátoch, vrátane Formuly 1. Dnes táto história ožíva a tak, ako vtedy, aj teraz ju poháňa skutočná vášeň.

Galéria