Giulia B-Tech
  • PRICHÁDZA NOVÁ ÉRA
  • Infotelematika
  • Bezpečnosť
  • Dynamika jazdy
  • Zavesenie
  • Motory
  • MODELY
PRICHÁDZA NOVÁ ÉRA

Stačí jediný pohľad. Lesklé čierne detaily modelu Giulia B-Tech upútajú každého. Rámčeky okolo okien, ikonická predná mriežka, kryty spätných zrkadiel a koncovky výfuku v lesklom čiernom vyhotovení ešte viac zvýrazňujú pôvab majstrovsky navrhnutého vozidla, ktoré zmenilo význam slova sedan. Divoký a presvedčivý charakter Giulie B-Tech je v dokonalej harmónii s jej výraznými líniami a eleganciou. Ponúka štýl, ktorý je možné definovať iba ako autenticky taliansky.

alfa romeo giulia super
19“ kolesá z ľahkých zliatin B-Tech.
alfa romeo giulia super - details
Lesklá čierna predná mriežka prispievajúca k dokonalému vzhľadu.
Logá a koncovky výfuku v tmavom vyhotovení, ktoré dodáva vozidlu štýl a agresivitu.

Interiér

ESENCIA KOMFORTU A VÝKONU

Interiér, palubná doska a ovládanie všetkých technológií sú orientované na vodiča. Všetko je navrhnuté s jediným cieľom – zaistiť čistý výkon. Kvalitné detaily, ako napríklad hliníkové kryty prahov, dvojtónová palubná doska a obloženie dverí zvyšujú nadštandardný dojem z tohto prostredia. Sedadlá sú dostupné v 3 farebných kombináciách a sú čalúnené kožou.

Alfa Romeo Giulia Super intérieur
Tri vyhotovenia kožených sedadiel: čierna, dvojfarebná čierno-tabaková a čierno-červená farba.
Tlačidlo štartovania je integrované vo volante. Volant a hlava radiacej páky sú potiahnuté kožou.
Hliníkové kryty prahov s logom Alfa Romeo a elektricky ovládané sedadlá sú súčasťou voliteľnej výbavy
Infotelematika

Infotelematika

TO NAJLEPŠIE Z OBIDVOCH SVETOV: ČLOVEK A STROJ

Ovládanie na volante a otočný ovládač umožňujú sústrediť sa na cestu a zároveň zostať v nepretržitom spojení so svetom.

Infotelematický systém Alfa Connect 8,8“ s farebným displejom.
Prostredníctvom služieb Alfa Connected Services je vodič v neustálom spojení so svojím vozidlom vďaka integrovanej karte SIM, GPS a akcelerometru. Služby vzdialenej asistencie a ovládanie zaručujú vyššiu bezpečnosť na cestách a jednoduchšiu starostlivosť o vozidlo.
7“ displej na prístrojovom paneli ponúka vodičovi prehľadným spôsobom všetky potrebné informácie.
Bezpečnosť
Bezpečnosť

Bezpečnosť

EMÓCIE V BEZPEČÍ

Giulia je vybavená najpokročilejšími bezpečnostnými systémami, vďaka ktorým dosiahla 5hviezdičkové hodnotenie v testoch Euro NCAP s výnimočným skóre 98 % za ochranu dospelých cestujúcich, čo je doposiaľ najvyššie hodnotenie, ktoré kedy vozidlo získalo.

Systém varovania pred nežiaducim opustením jazdného pruhu (Lane Departure Warning, LDW). Ak sa vodič nechcene vychýli z jazdného pruhu bez toho, aby použil smerové svetlá, systém ho upozorní zvukovým a vizuálnym signálom.
Systém varovania pred čelným nárazom (Forward Collision Warning, FCW) + automatické núdzové brzdenie (Autonomous Emergency Brake, AEB) s detekciou chodcov. Upozorňuje vodiča na blížiacu sa prekážku a aktivuje automatické núdzové brzdenie.
Monitorovanie mŕtveho uhla (Blind Spot Monitoring, BSM) s detekciou pohybu za vozidlom (voliteľné). Pri cúvaní sleduje vozidlá a chodcov v mŕtvych uhloch a upozorňuje vodiča o potenciálnom nebezpečí. Dostupné aj s parkovacou kamerou a dynamicky sa meniacimi virtuálnymi mriežkami, ktoré zjednodušujú parkovanie
Dynamika jazdy
Dynamika jazdy
Zavesenie

Zavesenie

Systém zavesenia AlfaLink™ patentovaný spoločnosťou Alfa Romeo

Vďaka zavedeniu špičkových technológií a vysoko špecifických materiálov zaručuje model Giulia B-Tech výnimočnú citlivosť riadenia spolu s bezkonkurenčným pohodlím. Štandardný systém zavesenia kolies bol nahradený novým systémom AlfaLink™, ktorý vďaka rozsiahlemu použitiu hliníka výrazne znižuje hmotnosť vozidla, robí ho agilným a bezpečným. Potešenie z jazdy nepripúšťa žiadne kompromisy.

Uhol predného zavesenia s dvojitým priečnym trojuholníkovým ramenom a semivirtuálnou osou riadenia zvyšuje účinnosť riadenia o 20%, zlepšuje priečnu priľnavosť a znižuje nedotáčavosť.
Zadná náprava (štvor a pol prvková) zaručuje pozoruhodné pohodlie.
Motory

Motory

PRVOTRIEDNY VÝKON PRE SKUTOČNÉ EMÓCIE

Model Giulia B-Tech môže byť vybavený dvoma výnimočnými celohliníkovými motormi s turbodúchadlom, ktoré spĺňajú najnovšie emisné normy. Boli navrhnuté a skonštruované pre výnimočný výkon a účinnosť s mimoriadnym vyvážením. Dieselový motor 2,2 ponúka výkon 190 k a zážihový motor 2,0 vyvinie výkon 200 koní. Obidva sú spojené s osemstupňovou automatickou prevodovkou.

MODELY