Špeciálna limitovaná ponuka skladových vozidiel Alfa Romeo Giulia platná do vypredania zásob!

Zľava až do 25%

Nová Alfa Romeo Giulia s elegantným talianskym dizajnom a neodolateľnými jazdnými vlastnosťami, teraz navyše so žiadanými prvkami výbavy a za skvelú cenu.

Vo výbave vozidla:
• Bi-xenonové svetlomety
• Navigačný systém
• Predné a zadné parkovacie senzory
• Monitoring mrtvého uhla
• Samostmievacie spätné zrkadlá vonkajšie/vnútorné
• Disky zo zliatiny hliníka

A oveľa viac!


-

PONUKA

 • 1

  Vyberte model

 • 2

  Zadajte svoje údaje

 • 3

  Vyberte predajcu

Vyberte model, na ktorý chcete zaslať cenovú ponuku
Zvolili ste model:
Zmeniť model
Zadajte svoje údaje

* povinné položky

Prajete si použít staré auto na protiúčet? Áno/Nie *
Rok výroby

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A na marketingové účely uvedené v bode c) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej forme, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami, vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizované telefonické hovory, SMS, MMS, fax) a akýmkoľvek iným spôsobom (napr. webové stránky, mobilné aplikácie).

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A., na účely analyzovania mojich preferencií a získania prispôsobených komerčných oznámení, ako je uvedené v bode d) Oznámenia o ochrane osobných údajov.

aby moje osobné údaje boli oznámené dcérskym spoločnostiam a pobočkám spoločnosti FCA Italy S.p.A a ich partnerom v automobilovom, finančnom, poisťovacom a telekomunikačnom sektore, ktoré ich budú spracúvať na marketingové účely, ako je uvedené v bode e) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr.: webovými stránkami, mobilnými aplikáciami).

Beriem na vedomie, že mám právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.

Hai scelto
Cambia modello
Pre zobrazenie najbližšieho predajcu vo vašom okolí zadajte vaše PSČ alebo adresu

Vedi elenco
Vedi sulla mappa
  Vašu žiadosť sme poslali predajcovi:


  Vitajte vo svete

  Objavte viac
  Ponuky