EXTRA VÝBAVA
SO ZĽAVOU 50%

A NAVYŠE SERVIS
NA 3 ROKY / 90 000 KM
V CENE VOZIDLA

VÝBER Z BOHATEJ VÝBAVY:

  • Alfa Connect 8.8” 3D NAV + funkcia zrkadlenia smartfónu
  • Lakované brzdiče čierne/červené/žlté
  • Bezkľúčový vstup Key-less Entry
  • Zadná parkovacia kamera s dynamickou navádzaciou grafikou
  • Predné a zadné parkovacie senzory
  • Asistent diaľkových svetiel
  • Elektro-chromatické vnútorné a vonkajšie spätné zrkadlo s funkciou samostmievania
  • Monitoring mŕtveho uhla s funkciou upozornenia na pohyblivé prekážky pri cúvaní
  • El. nastaviteľné sedadlo vodiča a spolujazdca v 8 smeroch s pamäťou u vodiča
  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety (35W) s funkciou natáčania do zákrut (AFLS)
MODEL GIULIA STELVIO
Verzia Giulia Super, Veloce platí na všetky verzie okrem QV
Zľava na výbavu v hodnote: 2.000 € 3.000 € 3.000 €
Podmienka: výbava v minimálnej hodnote: 4.000 € 6.000 € 6.000 €
SERVISNÝ BALÍK EASY CARE
Nechajte si svoje vozidlo rozmaznávať a získajte bezplatný servis pre vaše nové vozidlo Alfa Romeo Stelvio, alebo Giulia. Ku všetkým vozidlám Stelvio a Giulia je teraz v ponuke servisný balík EASY CARE na 3 roky alebo 90.000 km zadarmo.

* Dvojročná základná záruka od výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100.000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.

** Ponuka platí pre všetky verzie okrem stupňov výbavy QV a Nring. Zvýhodnenie platí pri objednaní výbavy minimálne v dvojnásobnej hodnote zvýhodnenia. Uvedené cenové zvýhodnenie sa líši v závislosti na stupni výbavy modelu.

Použité fotografie sú ilustračné sú len vzorové. Konkrétnu ponuku si nechajte vypracovať u autorizovaných predajcov značky Alfa Romeo. Bližšie informácie o záruke poskytovanej výrobcom sú uvedené v Záručnej a servisnej knižke. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter a nemôžu byť považované za súčasť návrhu zmluvy.

1/3 Vyberte si model, na ktorý chcete zaslať cenovú ponuku

2/3 Vyplňte svoje údaje

* Povinné údaje

Přejete si použít staré auto na protiúčet?
Marca auto *
Modello auto *
3/3 Vyberte si predajcu, ktorý Vás bude kontaktovať s ponukou

Na základe zadaného PSČ Vám systém zobrazí najbližších autorizovaných predajcov.

Qua c'è la mappa. Vedere tab Test Drive.

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A na marketingové účely uvedené v bode c) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej forme, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami, vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizované telefonické hovory, SMS, MMS, fax) a akýmkoľvek iným spôsobom (napr. webové stránky, mobilné aplikácie).

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A., na účely analyzovania mojich preferencií a získania prispôsobených komerčných oznámení, ako je uvedené v bode d) Oznámenia o ochrane osobných údajov.

aby moje osobné údaje boli oznámené dcérskym spoločnostiam a pobočkám spoločnosti FCA Italy S.p.A a ich partnerom v automobilovom, finančnom, poisťovacom a telekomunikačnom sektore, ktoré ich budú spracúvať na marketingové účely, ako je uvedené v bode e) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr.: webovými stránkami, mobilnými aplikáciami).