Stelvio a Giulia Quadrifoglio NRING
 • Výkon v limitovanej sérii
 • GIULIA QUADRIFOGLIO NRING
 • Stelvio Quadrifoglio NRING
 • INFOTAINMENT
 • VÝKON
 • NURBURGRING
 • Pozrite si video

Výkon v limitovanej sérii

Nie každý dokáže zaznamenať rekord vo svojej kategórii na pretekárskom okruhu Nürburgring a nie každý môže vlastniť jedinečnú kombináciu štýlu a špeciálnej výbavy. Dôvodom je skutočnosť, že vozidlá Giulia Quadrifoglio NRING a Stelvio Quadrifoglio NRING boli vyrobené v limitovanej sérii len 108 číslovaných kusov. Tieto vozidlá je možné doplniť o kompletnú ponuku voliteľných výbav a exkluzívneho príslušenstva.

GIULIA QUADRIFOGLIO NRING

Giulia Quadrifoglio NRING

DIZAJN A VÝKON MADE IN ITALY

Giulia Quadrifoglio NRING, ktorá je vďaka svojej jedinečnosti vyhľadávaným kúskom do kolekcie vášnivých priaznivcov značky, uspokojí každého ozajstného nadšenca. Model bol inšpirovaný rekordom na legendárnom nemeckom okruhu. Je dostupný v limitovanej sérii s charakteristickou farbou karosérie zdôrazňujúcou jeho elegantný a športový štýl.

EXTERIÉR

EXKLUZIVITA V LIMITOVANEJ SÉRII 

Giulia Quadrifoglio NRING so svojimi čistými líniami a priamočiarym dizajnom, doplnenými o výrazné prvky v podobe karbónových a lesklo čiernych detailov, vsádza na silnú vizuálnu osobitosť. Bohaté využitie karbónových materiálov na kapote, strešnom okne, zadnom spojleri a postranných lištách prepožičiava vozidlu neobyčajne športový charakter bez dizajnových výstrelkov - len čistý, bezchybný štýl Alfa Romeo.

INTERIÉR

ŠPORTOVÝ DUCH A ELEGANCIA

Všetky svetovo známe, slávne a legendárne príklady dizajnu predstavujú hľadanie rovnováhy medzi konštrukčnými požiadavkami, ľudským vnímaním a prírodou. Giulia Quadrifoglio NRING používa rovnakú filozofiu pri jazde na vozovke. Vodič je stredom pozornosti: obklopený dômyselnými materiálmi v kabíne, ktorá je charakteristická červeným interiérom a ešte športovejšími sedadlami Sparco s karbónovou škrupinou, ktoré zaručujú absolútnu podporu aj v tých najextrémnejších zákrutách. Ďalším dôkazom exkluzivity je karbónová doštička zobrazujúca poradové číslo tejto limitovanej edície.

 • Giulia Quadrifoglio NRING
 • EXTERIÉR
 • INTERIÉR
Stelvio Quadrifoglio NRING

Stelvio Quadrifoglio NRING

ŠPORTOVÝ POSTOJ V LIMITOVANEJ EDÍCII

Stelvio Quadrifoglio NRING, ponúkané v počte len 108 kusov, splní sny každého skutočného nadšenca. Model bol inšpirovaný rekordom na legendárnom nemeckom okruhu. Jedinečná výbava a unikátne detaily, vrátane sivej farby Circuit Grey, z neho robia skvost každej zbierky.

EXTERIÉR

DYNAMICKÉ VYJADRENIE EXTERIÉRU

Všetko, čo sa týka vzhľadu vozidla Stelvio Quadrifoglio NRING, je dynamické a bezprecedentné. Lesklá čierna farba a elektricky ovládaná panoramatická strecha zdôrazňujú jeho športový a súčasne elegantný charakter. Hľadanie rovnováhy sa odráža v priamočiarych a svalnatých líniách a perfektnom vyvážení štýlu a dynamiky: bezchybné rysy na prvý pohľad.

 

INTERIÉR

NEKOMPROMISNÁ ELEGANCIA A ŠPORTOVÝ DUCH

Akonáhle si sadnete za volant, obklopia vás dômyselné materiály interiéru ako koža a Alcantara, karbónové prvky a palubná doska s číslom tejto exkluzívnej edície. Sedadlá Sparco s karbónovou škrupinou, červeným povrchom a prešívaním prepožičiavajú interiéru športový vzhľad a zabezpečujú úplnú podporu aj pri ostrej športovej jazde.

    

 • Stelvio Quadrifoglio NRING
 • EXTERIÉR
 • INTERIÉR
INFOTAINMENT

INFOTAINMENT

INTUITÍVNE A JEDNODUCHÉ TECHNOLÓGIE

Modely Stelvio a Giulia Quadrifoglio NRING sú vybavené inovatívnym infotelematickým systémom Alfaä Connect s mapami 3D Navigator a 8,8″ obrazovkou, vrátane digitálneho rádia DAB a audiosystému Harman Kardon Sound Theater. 

VÝKON

VÝKON

PERFEKTNÉ ZOSÚLADENIE VÝKONU A EMÓCIÍ

Stelvio a Giulia Quadrifoglio NRING majú pod kapotou preslávený dvakrát preplňovaný 2,9litrový vidlicový šesťvalec s rozovretím valcov 90 stupňov s výkonom 510 koní, ktorý vďaka použitiu mnohých hliníkových a karbónových dielov poskytuje neobyčajne vysoký výkon a nízku hmotnosť, zatiaľ čo o rýchle zastavenie sa starajú bezkonkurenčné karbón-keramické brzdy.

NURBURGRING

NÜRBURGRING

REKORDMAN VO SVOJEJ KATEGÓRII 

Obe vozidlá Stelvio aj Giulia Quadrifoglio NRING pokorili rekordy na legendárnom nemeckom okruhu s časom na kolo 7:51 a 7:32 min. Dva prestížne rekordy na vrchole svojich kategórií.

Pozrite si video