SERVISNÉ SLUŽBY ALFA ROMEO

Starostlivosť a pozornosť venovaná exkluzívne vášmu vozidlu Alfa Romeo.

ALFA ROMEO SERVISNÉ SLUŽBY

NÁHRADNÉ DIELY

Iba tí, ktorí poznajú každučký detail a súčasť vášho vozidla značky Alfa Romeo sú schopní mu poskytnúť potrebnú starostlivosť a zabezpečiť tak požadovanú spoľahlivosť, pohodlie a výkon. Originálne náhradné diely značky Mopar® sú navrhnuté a vyrobené tak, aby zachovali pôvodné vlastnosti vášho auta po celý čas.

ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY

Preskúmajte  všetky riešenia značky Mopar®, ktoré zaistia optimálnu starostlivosť a údržbu pre vaše vozidlo a sú vždy navrhnuté s jeho technickými vlastnosťami.

REPASOVANÉ NÁHRADNÉ DIELY

Použité originálne komponenty môžu byť repasované a ponúkať tak výkon zodpovedajúci novým dielom. Repasovanie prebieha postupom, ktorý je certifikovaný a garantovaný značkou Alfa Romeo.

CLASSIC LINE

Classic Line je špecifický rad náhradných dielov distribuovaných značkou Mopar® a navrhnutých pre vozidlá staršie ako päť rokov: výkon a bezpečnosť za zvýhodnenú cenu.  

OLEJE A KVAPALINY Petronas

Petronas Lubricants International vyvinula spolu so značkou Alfa Romeo najvhodnejšie mazivá a prevádzkové kvapaliny pre jednotlivé modely s cieľom zabezpečiť ich špičkový výkon, nízku spotrebu paliva a minimálny dopad na životné prostredie.

ZÁRUKA A ÚDRŽBA

Ste majiteľom nového vozidla značky Alfa Romeo? Objavte všetky výhody záruk a plánov predplatenej pravidelnej údržby, ktorých cieľom je zabezpečiť vám bezstarostnú jazdu a úspory pre váš rozpočet.

ZÁRUKA NA VOZIDLO

Užívajte si jazdu naplno: nákupom vašej novej Alfa Romeo získate automaticky 24mesačnú záruku bez obmedzenia kilometrov a k tomu rozšírenú záruku Powertrain Care, ktorá chráni najdôležitejšie súčasti vášho vozidla, jeho hnacie ústrojenstvo , a to na ďalších 36 mesiacov s limitom 100.000 najazdených kilometrov.

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

Jazdite bez starostí so službou
Free to Go, 
torá ponúka 24hodinovú cestnú asistenčnú službu.
FreeToGo 
je program mobility značky Mopar®, ktorý je k dispozícii 365 dní v roku, 24 hodín denne.

ÚDRŽBA

Dodržiavanie plánu pravidelnej údržby predpísanej výrobcom prispieva k zachovaniu funkčnosti a výkonu vášho vozidla Alfa Romeo.

NÁVOD NA POUŽITIE A ÚDRŽBU VOZIDLA

Stratili ste návod použite a údržbu svojho vozidla značky Alfa Romeo?
Teraz ich už nájdete aj online.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM

Pre zákazníkov značky Alfa Romeo je k dispozícii zákaznícke centrum, ktoré zodpovie vaše otázky či poskytne potrebnú podporu.
Zákaznícke služby zahŕňajú:

  • informácie o modeloch, službách, servisnej sieti a ostatných produktoch. Volajte na univerzálne bezplatné telefónne číslo 0800 900 001 (zo zahraničia volajte +420 221 586 512 ).
  • 24hodinovú cestnú asistenčnú službu a odtiahnutie 365 dní v roku. Volajte na univerzálne bezplatné telefónne číslo 0800 111 992 (zo zahraničia volajte +421 252 490 043).

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO

Vstúpte do sveta originálneho príslušenstva Mopar® a odhaľte všetky možné spôsoby, ako zvýrazniť štýl či zvýšiť funkčnosť a praktickosť vášho vozidla Alfa Romeo. Vyberte si z širokej ponuky doplnkov pre exteriér a interiér, ktoré boli navrhnuté v súlade s vašim vozidlom. Od štýlových prvkov až po funkčné a praktické doplnky – značka Mopar® vyhovie všetkým vašim potrebám.

 

ORIGINÁLNE PREDMETY

Vašu vášeň pre značku Alfa Romeo teraz môžete ukázať pri každej príležitosti vďaka kolekcii štýlových doplnkov a oblečenia navrhnutých pre značku Alfa Romeo.

Nenechajte si ujsť najnovšie produkty v našej ponuke.

Informácie

Alfa Romeo ponúka technickú literatúru nasledujúcim spôsobom a za nasledujúcich podmienok. Problematika je rozdelená na technickú literatúru pre modely vozidiel a na opravy motorov a prevodoviek Alfa Romeo. V prípade záujmu o Návod na obsluhu alebo jeho dodatky sa obráťte na autorizované servisné miesta Alfa Romeo.

Obsah kompletnej technickej literatúry, a to v akejkoľvek podobe, zostáva majetkom spoločnosti Fiat Chrysler Automobiles a je zakázané vytvárať a používať neautorizovane vyrobené kópie.

UŽIVATELSKÉ MANUÁLY

TECHNICKÉ INFORMÁCIE