Alfa Romeo Stelvio First Edition

Alfa Romeo Stelvio First Edition
  • PREHĽAD
  • ŠTÝL
  • POHON
  • TECHNOLÓGIE

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD

Moment, kedy po prvýkrát uvidíte Stelvio brázdiť cesty, vám navždy utkvie v pamäti. Ikonický dizajnový prístup Alfy Romeo umožnil vytvoriť jedinečné a nezameniteľné SUV, ktoré kombinuje komfort a priestrannosť, typické pre túto kategóriu, s pôžitkom z jazdy, aký dokáže ponúknuť iba pravá Alfa Romeo. Verzia First Edition je vybavená výkonným benzínovým turbomotorom s výkonom 280 koní, s ktorým dosahuje najlepšie zrýchlenie vo svojej triede, a tiež inovatívnym systémom pohonu všetkých štyroch kolies Q4. Navyše sa môže pochváliť použitím najmodernejších technologických systémov pre vašu bezpečnosť a zábavu, ktoré možno ovládať prostredníctvom 8,8” displeja.

ŠTÝL

VAŠE PRVÉ RANDE

Keď po prvý krát zasadnete za volant Stelvia, pocítite neobyčajné emócie. Dizajn kokpitu bol vytvorený za jediným účelom - aby uviedol vodiča do centra prémiového, dychberúceho zážitku z jazdy. Pre kokpit modelu First Edition Alfa Romeo zvolila len tie najkvalitnejšie materiály: sedadlá pokrýva čierna koža Pieno Fiore a dekory sú vytvorené z pravého dreva. Nezameniteľný štýl Stelvia First Edition dotvára exteriér vozidla s 20” hliníkovými diskami kolies, farebnými brzdovými strmeňmi a bi-xenónovými reflektormi. Ten najlepší spôsob ako uviesť na trh prvé SUV z dielne Alfa Romeo, pripravené okúzliť prvých šťastných vodičov. 

POHON

PRVÁ JAZDA, AKÚ STE EŠTE NEZAŽILI

Po prvom naštartovaní Stelvia zažijete nekompromisné potešenie z jazdy, aké dokáže priniesť len Alfa Romeo, vďaka znamenitému hliníkovému zážihovému motoru 2.0 Turbo s výkonom 280 konských síl. Exkluzívna verzia First Edition tiež ponúka 8-stupňovú automatickú prevodovku s hliníkovými pádlami pod volantom a nový pohon všetkých štyroch kolies Q4. Pre dokonalú kontrolu v každom okamihu, maximálny zážitok z jazdy a bezpečnosť. 

TECHNOLÓGIE

INOVÁCIE V SLUŽBÁCH EMÓCIÍ

Radosť z jazdy umocnia tie najmodernejšie technológie pre bezpečnosť a komfort posádky. Alfa Romeo vybavila Stelvio First Edition skutočne inovatívnymi technológiami,  akými sú napríklad 8,8'' multimediálny displej s 3D navigáciou, 7'' displej prístrojového panelu, zadná parkovacia kamera s dynamickým navádzaním a prémiový, mimoriadne kvalitný audiosystém. Táto unikátna prvá edícia navyše v štandardnej výbave ponúka plne elektricky ovládané a vyhrievané predné sedadlá s pamäťovou funkciou, elektrické ovládanie dverí batožinového priestoru, automatické diaľkové svetlomety, systém autonómneho núdzového brzdenia AEB a systém kontroly jazdného pruhu LDW.