Svetová premiéra na medzinárodnom autosalóne v Paríži

Alfa Romeo sa vracia na medzinárodný autosalón v Paríži s prestížnou expozíciou hodnou prémiovej značky, ktorá symbolizuje taliansku dokonalosť.

V centre pozornosti bude svetová premiéra modelu Giulia Veloce, nového vrcholného prevedenia radu, ktoré ponúka exkluzívne motorizácie a štýl. Táto verzia ponúka dve pohonné jednotky: zážihový preplňovaný motor 2.0 Turbo s výkonom 280 k a dieselový preplňovaný motor 2.2 s výkonom 210 k, v oboch prípadoch v kombinácii s osemstupňovou automatickou prevodovkou a bezkonkurenčným pohonom všetkých kolies Q4. Systém Q4 poskytuje v novej Giulii Veloce všetky výhody pohonu všetkých kolies v zmysle stability, trakcie a bezpečnosti a zároveň zaručuje nízku spotrebu paliva, skvelú odozvu a všetko potešenie z jazdy pohonu zadných kolies.

V Paríži sa Alfa Romeo Giulia predstaví v piatich rôznych prevedeniach: dvoch nových verziách Veloce, dvoch verziách Super a úchvatnej Quadrifoglio. Vedľa týchto výtvorov sa verejnosti predstaví aj nová Giulietta Veloce a nové MiTo Veloce, ktoré sa môžu pochváliť novou rodinnou spriaznenosťou s Giuliou, a tiež Alfa Romeo 4C vo verziách Coupé a Spider, ktorá je modernou ikonou značky.

Alfa Romeo sa teší na stretnutie všetkých svojich priaznivcov v Paríži od 1. do 16. októbra. Pre najnovšie informácie sledujte oficiálne sociálne kanály značky Alfa Romeo.