ALFA ROMEO RACING
  • C39. ZRODENÝ PRE VEĽKÉ AMBÍCIE.
  • Kimi Räikkönen
  • Antonio Giovinazzi
  • JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE
  • PRETEKANIE MÁME V DNA
  • Galéria

C39. ZRODENÝ PRE VEĽKÉ AMBÍCIE.

Majstrovstvá sveta Formula 1 predstavuje vzrušujúcu výzvu, ktorá odštartuje v Austrálii a skončí o deväť mesiacov neskôr v Abu Dhabi. Formula 1 je kráľovskou discplínou motoristického športu, kde o víťazstve rozhodujú doslova milisekundy. V roku 2020 sa šampionátu zúčastni aj tím Alfa Romeo ORLEN so svojím monopostom C39.

Kimi Räikkönen

KIMI RÄIKKÖNEN

Hovoria mu Iceman: introvert, ktorý je za volantom monopostu formula 1 mimoriadne schopný. Neprekvapí tak, že Kimi Räikkönen bude aj v sezóne 2020 jedným z troch majstrov sveta F1™ na trati. Pre tohoto fínskeho jazdca je to výzva, ktorej bude čeliť tentokrát za volantom monopostu Stelvio s číslom 7.

Antonio Giovinazzi

ANTONIO GIOVINAZZI

Nechýba mu talent ani ambície. V sezóne 2020 to môže predviesť za volantom monopostu Giulia s číslom 99. Mladý Antonio Giovinazzi je opäť pripravený sa dostať o niečo ďalej vo svojej druhej sezóne oficiálneho jazdcu tímu Alfa Romeo Racing ORLEN.

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE

V sezóne 2020 bude tím Alfa Romeo Racing ORLEN čeliť súperom na tratiach celého sveta. Každý okruh má svoje príbehy, svoje vlastné čísla a taktiež emócie. Úplne nový a jedinečný príbeh začne tento rok v Austrálii a skončí v Abu Dhabi: objavte všetky detaily okruhov, na ktorých môžete vidieť našich jazdcov za volantom monopostov s názvami Giulia a Stelvio.

PRETEKANIE MÁME V DNA

PRETEKANIE MÁME V DNA

Len rok po svojom založení 24.júna 1910 debutovala Alfa Romeo v oficiálnej súťaži a zvíťazila v prvom závode v pravidelnosti jazdy s Modene. Od tej doby sa jej športová história naplnila mnohými víťazstvami a umiestnením na stupni víťazov v mnohých šampionátoch vrátane Formula 1. Dnes táto legenda žije ďalej a je poháňaná rovnakou vášňou.

 

Galéria