TÍM
  • MONOPOST C41. ZRODENÝ PRE VEĽKÉ AMBÍCIE
  • Kimi Räikkönen
  • Antonio Giovinazzi
  • Robert Kubica
  • JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE
  • PRETEKANIE MÁME V DNA
  • Galéria

MONOPOST C41. ZRODENÝ PRE VEĽKÉ AMBÍCIE

Vzrušujúca výzva začína v Bahrajne a skončí o deväť mesiacov neskôr v Abú Dhabí. Medzitým navštívi doslova celý svet. Je to súťaž, v ktorej o víťazstve a prehre rozhodujú milisekundy. Také sú majstrovstvá sveta F1™. V roku 2021 sa ich tím Alfa Romeo ORLEN zúčastní s monopostom C41.

Kimi Räikkönen

KIMI RÄIKKÖNEN

Hovorí sa mu Iceman: introvert, ktorý je za volantom monopostu F1™ nesmierne efektívny. Nie je prekvapením, že Kimi Räikkonen jeden z troch majstrov sveta F1™, je na štartovom rošte sezóny 2021. Tentoraz bude fínsky jazdec čeliť výzvam za volantom Giulie GTA s číslom 7, monopostu pre tohtoročnú sezónu.

Antonio Giovinazzi

ANTONIO GIOVINAZZI

Nechýba mu talent ani ambície. V roku 2021 to opäť predvedie za volantom svojho monopostu Giulia GTAm s číslom 99. V druhej sezóne v pozícii oficiálneho jazdca tímu Alfa Romeo Racing ORLEN v F1™ je mladý Antonio Giovinazzi pripravený posunúť svoje hranice opäť o niečo ďalej.

Robert Kubica

ROBERT KUBICA

Robert Kubica mal premiéru v F1™ v roku 2006. Bol prvým poľským pilotom jazdiacim v majstrovstvách sveta F1. Od víťazstva na Grand Prix Kanady v roku 2008, si vďaka svojej láske k rýchlosti a skvelým schopnostiam užil dlhú pretekársku kariéru. Teraz sa jeho skúsenosti zúročia v úlohe záložného jazdca tímu Alfa Romeo Racing ORLEN.

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE

JEDINEČNÉ OKRUHY. NEKONEČNÉ EMÓCIE

Sezóna 2021 ponúkne preteky, ktoré vášeň tímu Alfa Romeo Racing ORLEN privedú na okruhy celého sveta. Každý z nich má vlastné príbehy, čísla a emócie. Úplne nový a jedinečný príbeh začína tento rok v Bahrajne a skončí v Abú Dhabí: objavte všetky detaily okruhov, na ktorých sa naši jazdci stanú hlavnými protagonistami za volantmi svojich monopostov Giulia GTA a Giulia GTAm.

ZISTIŤ VIAC
PRETEKANIE MÁME V DNA

PRETEKANIE MÁME V DNA

Len rok po založení, 24. júna 1910, debutovala značka Alfa Romeo v oficiálnej súťaži a zvíťazila v prvých pretekoch v pravidelnosti jazdy v Modene. Od tej doby sa jej športová história plní mnohými víťazstvami a umiestneniami na stupňoch víťazov v mnohých medzinárodných šampionátoch vrátane Formuly 1. Dnes táto legenda žije ďalej a je poháňaná rovnakou vášňou. 

Galéria