Giulietta Veloce
  • GIULIETTA VELOCE S
  • Štýl
  • Tecnológia
  • DINAMIKA
  • ZAVESENIE a BRZDOVÝ SYSTÉM
  • Výkon

GIULIETTA VELOCE S

GIULIETTA VELOCE S. NOVÝ DIZAJN, NOVÉ EMÓCIE

Energické emócie už na prvý pohľad: nová limitovaná edícia Giulietta Veloce S si zaslúži pozornosť vďaka svojim karbónovým doplnkom a červenej farbe Alfa, ktorá presne vyjadruje príslušnosť k rodu Veloce.

Veloce S
Športový výfuk Gran Turismo z dielne Magneti Marelli Elaborazioni 1919 so zväčšenou koncovkou pre ešte výraznejší zvuk.
Veloce S
18“ matné čierne kolesá s piatimi otvormi a červeným logom Alfa Romeo.
Štýl
Štýl

Exteriér

Alfa Romeo Giulietta Veloce je skutočným stelesnením ducha a dizajnu značky Alfa Romeo v kompaktnom hatchbacku. Exceluje svojím výkonom a športovým charakterom, vďaka ktorým je toto vozidlo v cestnej konkurencii neprehliadnuteľné. Vo výbave vozidla nájdete športové zavesenie, bočné prahové lišty, predný spojler a zadný horný spojler červenej farby Alfa, exkluzívne 18-palcové 5-lúčové dvojité kolesá z ľahkých zliatin, tónované sklá, robustný brzdový systém Brembo s červenými brzdovými strmeňmi a dve veľké koncovky výfuku. K ďalším unikátnym detailom patrí exkluzívne logo „Veloce“, svetlomety s uhlíkovým dekorom a tmavé antracitové kľučky dvier, postranné spätné zrkadlá, čelná mriežka a obloženie predných hmlových svetiel.

giulietta veloce Štýl
Alfa Giulietta Veloce je postavená na exkluzívnych 18-palcových kolesách z ľahkých zliatin.
giulietta veloce Štýl
Dve mohutné chrómované koncovky výfuku tvoria štandardnú výbavu modelu Veloce.
giulietta veloce Štýl
„Veloce“ v taliančine znamená „rýchly“. Tomuto významu slova presne zodpovedá motor 1750 TBi 240 HP, ktorý bol vyvinutý na základe hnacieho agregátu športového vozidla Alfa Romeo 4C.

INTERIÉR

Športový charakter vozidla Alfa Giulietta Veloce podčiarkujú nové, anatomicky tvarované sedadlá s kombináciou kože a alcantary s integrovanou hlavovou opierkou a červeným prešívaním, hliníkové pedále, rám okolo prístrojov na palubnej doske v tmavom dizajne, športový volant so sploštenou dolnou časťou venca s červeným kontrastným prešívaním a obloženie okolo palubnej dosky s dverovými panelmi v uhlíkovom dekore.

Alfa Romeo Giulietta Base Interiér
veloce s Interiér
Športové sedadlá v kombinácii kože a alcantary s červeným prešívaním tvoria štandardnú výbavu tohto modelu.
veloce s Interiér
Alfa Giulietta Veloce má dole sploštený volant potiahnutý kožou.
veloce s beltér
Alfa Giulietta Veloce má uhlíkový dekor na obložení okolo palubnej dosky a na dverových paneloch.
Tecnológia
Tecnológia

INFORMAČNÝ A ZÁBAVNÝ SYSTÉM

Alfa Giulietta Veloce má vo výbave inovačný multimediálny systém Ucconect™ Radio Nav so 6,5-palcovou dotykovou obrazovkou, Bluetooth®, MP3, možnosťou vysielania zvuku, vstupom AUX, konektorom USB, hlasovým ovládaním a čítačkou SMS. Najnovšie aktualizácie tejto verzie služieb Uconnect™ LIVE: stiahnite si do smartfónu aplikáciu a integruje služby LIVE prostredníctvom svojho smartfónu. Prístup k množstvu aplikácií počnúc sociálnymi sieťami a vysielaním hudby po zábavu a prehľady charakteristík jazdy. Okrem toho máte k dispozícii aplikáciu Alfa Performance, ktorá umožňuje sledovať parametre vozidla, merať výkon a získavať odporúčania týkajúce sa jazdy v reálnom čase.

veloce s technológia
Systém Uconnect™ 6,5” Radio Nav tvorí štandardnú výbavu modelu Veloce.
veloce s technológia
Vedenie vozidla s tempomatom oceníte pri dlhých cestách.
veloce s technológia
Príplatkový zvukový systém Bose™
DINAMIKA
DINAMIKA
ZAVESENIE a BRZDOVÝ SYSTÉM

ZAVESENIE a BRZDOVÝ SYSTÉM

Alfa Giulietta Veloce má vo výbave špičkové elektronické systémy na dynamické riadenie ovládateľnosti a bezpečnú jazdu. Ponúka dômyselnú architektúru v podobe ľahkej a pevnej konštrukcie z hliníka a vysokopevnostnej ocele, ktorá si poradí s tými najnáročnejšími cestnými podmienkami, pokiaľ ide o jazdnú stabilitu, agilitu a bezpečnosť Jedinečný systém zavesenia kolies bol navrhnutý v podobnom duchu, aby zaistil dokonalú stabilitu aj pri vysokých rýchlostiach. Vozidlo Alfa Giulietta Veloce je okrem toho vybavené robustným brzdovým systémom Brembo s brzdovými strmeňmi v červenom vyhotovení Alfa a zníženým športovým zavesením kolies.

veloce s zavesenie a brzdový systém
Systémy zavesenia MacPherson na prednej náprave a Multilink na zadnej náprave ponúkajú lepšiu ovládateľnosť, komfort a bezpečnosť vo všetkých podmienkach jazdy.
veloce s zavesenie a brzdový systém
Aktívne riadenie s dvoma pastorkami Dual Pinion je systémom riadenia novej generácie, ktorý bol vyvinutý na zaistenie absolútnej spokojnosti počas jazdy.
Výkon
Výkon

Motor

Alfa Giulietta Veloce má pod kapotou najvýkonnejší motor zo spektra jednotiek dostupných pre model Giulietta: prepĺňaný zážihový motor 1750 Turbo s výkonom 240 HP. Tento vlajkový motor bol skonštruovaný s cieľom poskytnúť mimoriadny výkon. Súčasťou hnacieho ústrojenstva je aj dvojspojková poloautomatická prevodovka so suchou spojkou ALFA TCT z dielne Alfa Romeo, ktorá zaisťuje trvalé rozdeľovanie krútiaceho momentu a trakcie bez straty výkonu počas radenia. Všetky súčasti vozidla Alfa Giulietta Veloce sú zladené tak, aby si vodič za volantom užíval nefalšovanú pretekársku jazdu. 

BENZIN

  1750 TBi 240 HP
Počet valcov
4 valce
Prevodovka
6-rýchlostná dvojspojková
Kombinovaná spotreba paliva mpg (l/100 km) 
41,5 (6,8) l 
Emisie CO2 (g/km)
 157 
Klasifikácia
Euro 6 
Start &Stop
Štandardná výbava

Uvedené hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli získané v súlade so smernicami alebo nariadeniami ES a nemusia odrážať skutočné podmienky jazdy.