Giulietta B-Tech
  • Exteriér
  • Infotelematika
  • Dynamika jazdy
  • Zavesenie
  • Motory
Exteriér

Exteriér

PORTRÉT ŠPORTOVÉHO DUCHA

Lesklo čierne doplnky Giulietty B-Tech ešte viac umocňujú jej športovú DNA. Mriežka chladiča, kľučky dverí, kryty spätných zrkadiel, okolie hmlových svetiel a logá v lesklo čiernom vyhotovení vyjadrujú dynamického ducha Giulietty viac než kedykoľvek predtým.

Nové 18“ kolesá z ľahkých zliatin s jednofarebnými krytmi a bočné prahové lišty v lesklej čiernej farbe.
Lesklo čierne vyhotovenie zväčšeného výfuku a športového zadného nárazníka.
Lesklo čierne kryty spätných zrkadiel a tónované sklá.

Interiér

IKONICKÝ ŠTÝL A KOMFORT

Pozornosť venovaná detailom je v modeli Giulietta B-Tech badateľná aj v interiéri. Ponúka nadštandardný komfort s optimálnou kombináciou štýlu a inovácií: dvojzónová klimatizácia, tempomat a sivočierny interiér čalúnený textilom.

Alfa Romeo Giulietta Interni
Nové čierne a tmavosivé textilné sedadlá.
Automatická dvojzónová klimatizácia.
Nové tmavé obloženie stropu dokonale ladí s interiérom.
Infotelematika
Infotelematika

Infotelematika

VEZMITE SI SVOJ SVET NA CESTU

Giulietta B-Tech ponúka pokročilý infotelematický systém Alfa Connect 7“ s audiosystémom značky Alpine, ktorý podporuje platformy zrkadlenia Apple CarPlay a Android Auto a ponúka tak maximálne možnosti pripojenia chytrého telefónu. Ovládanie na volante umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň zostať v nepretržitom spojení so svetom.

Infotelematický systém Alfa Connect 7“ s rádiom značky Alpine, pripojením Bluetooth pre streamovanie hudby a hands-free telefonovanie, s ovládaním prostredníctvom hlasových príkazov, čítačkou správ SMS, vstupmi AUX, USB a HDMI a spätnou kamerou zobrazovanou na displeji DAB, ako aj so zadnými parkovacími senzormi.
Tempomat umožňujúci nastaviť rýchlosť jazdy zvyšuje komfort a bezpečnosť v kabíne.
Služby Mopar Connected Services prepájajú vodiča s jeho vozidlom vďaka integrovanej karte SIM, GPS a akcelerometru. Služby vzdialenej asistencie a ovládania zaručujú vyššiu bezpečnosť na cestách a jednoduchšiu starostlivosť o vozidlo.
Dynamika jazdy
Dynamika jazdy
Zavesenie

Zavesenie

POKROČILÝ SYSTÉM ZAVESENIA

Vďaka neprekonateľnému know-how Alfy Romeo ponúka Giulietta maximálny komfort a zábavu počas jazdy, to znamená atribúty, ktoré sú pre vozidlá Alfa Romeo natoľko typické.

Systémy zavesenia MacPherson na prednej náprave a Multilink na zadnej náprave zaručujú ovládateľnosť, komfort a bezpečnosť vo všetkých podmienkach jazdy.
Aktívne dvojpastorkové riadenie Dual Pinion.
Motory
Motory

Motory

DOKONALÁ JAZDA BEZ KOMPROMISOV

Giulietta B-Tech ponúka rad kombinácií hnacieho ústrojenstva, ktoré ponúkajú dokonalý výkon a efektívnosť. Vyberte si živý zážihový motor 1,4 s výkonom 120 k s mechanickou prevodovkou alebo z radu kombinácií dieselových motorov: 1,6 DS s výkonom 120 k s mechanickou prevodovkou alebo prevodovkou TCT a 2,0 DS s výkonom 170 k s prevodovkou TCT.

MODELY