SPECIAL SERIES

Dokonalý spôsob, ako sa cítiť skutočne jedinečne

To, čo nás definuje, je naša jedinečnosť. Na každú cestu sa vydávame verní DNA značky: elegancia, odvaha a športový duch. To sú vlastnostni, ktoré nás sprevádzajú vždy, keď si sadneme za volant.

ALFA ROMEO 33 STRADALE

Superautomobil navrhnutý tak, aby premenil vášeň na pretekársky výkon. Prepojenie minulosti a budúcnosti značky. Alfa Romeo 33 Stradale je príbehom splneného sna – majstrovské dielo zrodené preto, aby bolo jedinečné.

TONALE EDIZIONE SPECIALE

Nová Alfa Romeo Tonale debutuje s výnimočnou verziou Edizione Speciale. Prelomový okamih pre značku, nový spôsob, ako objaviť športový charakter s prevratnými technológiami umocňujúcimi zážitok z jazdy.

TONALE PLUG-IN HYBRID
Q4 SPECIALE

Edizione Speciale posúva potešenie z jazdy s Alfa Romeo o krok vpred. Je vybavené charakteristickými funkciami a exkluzívnymi detailmi, ktoré vám umožnia pocítiť nový náboj športovosti.

GIULIA A STELVIO COMPETIZIONE

Nadčasový dizajn a rafinovaná technológia: Giulia a Stelvio Competizione stelesňujú evolúciu dlhotrvajúcej dokonalosti. Zažite čisté emócie a ohromujúcu radosť z jazdy v nezameniteľnej špeciálnej sérii Competizione.