UŽITE SI BEZSTAROSTNÚ JAZDU

PROFESIONÁLNA VÝMENA OLEJA A FILTRA

Každý motor Alfa Romeo je unikátnym spojením talianskej vášne a najmodernejších technológií. Venujte mu pravidelnú starostlivosť a on sa vám odvďačí jedinečnými zážitkami na cestách.

Náš profesionálny plán výmeny motorového oleja a olejového filtra zvyšuje životnosť vášho motora, podporuje jeho lepšiu spotrebu a pozitívne ovplyvňuje emisie.

Využite našu aktuálnu ponuku balíka profesionálnej výmeny motorového oleja a olejového filtra pre vybrané modely a motorizácie a doprajte vašej Alfa Romeo starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Paušálne ceny sú uvedené s DPH a zahŕňajú motorový olej Selenia, olejový filter (originálny náhradný diel výrobcu) a prácu v autorizovanom servise. Po výmene oleja je vykonaná diagnostikou procedúra vymazania intervalu a v cene je zahrnutá ekologická likvidácia starého oleja. 

Oleje Selenia sú vyvíjané a testované na mieru každého motora Alfa Romeo a táto jedinečnosť Vám zaručí dlhodobú spoľahlivosť a výkon Vášho vozidla.

Selenia logo
MODELMOTORIZÁCIACENA
ALFA ROMEO GIULIETTA1.4 Multiairuž za 116 €
ALFA ROMEO GIULIA2.0 Multiairuž za 145 €
ALFA ROMEO GIULIA2.2 JTDuž za 155 €
ALFA ROMEO STELVIO2.0 Multiairuž za 145 €
ALFA ROMEO STELVIO2.2 JTDuž za 169 €
VYHĽADAŤ SERVIS OBJEDNAŤ SA DO SERVISU


Paušálna cena je uvedená s DPH a zahŕňa motorový olej Selenia, olejový filter a prácu v servise.

Akcia je platná v participujúcich servisoch pre vybrané modely a motorizácie a trvá do konca októbra alebo vyčerpania zásob.

Akcia nie je zlučiteľná s programom Vernosť sa vypláca.