Nová Alfa Romeo Stelvio Veloce s bohatou výbavou od :
39.900 EUR bez DPH* s päťročnouzárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.


Prémiová výbava obsahuje

  • Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W

  • 20" zliatinové disky kolies

  • Elektricky nastaviteľné športové kožené sedadlá v 6-tich smeroch

  • Vyhrievané sedadlá a volant

  • 8,8'' dotykový displej na stredovej konzole

  • Športové prvky interiéru v hliníkovom prevedení
S 5 ročnou zárukou a servisným balíčkom Easy Care na 3 roky alebo 90.000 km.


Špičkové bezpečnostné systémy pre vašu bezpečnosť
Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.


Interiéry prémiovej kvality
Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.


Vždy v spojení
Teraz môžete byť v kontakte so svojím Stelviom nech ste kdekoľvek. Vonku alebo vo svojom vozidle, Alfa Connect predstavuje ten druh jedinečnej konektivity, vďaka ktorej sa vlastníctvo vozidla Alfa Romeo stáva niečim naozaj jedinečným.


*Ponuka platí pre podnikateľov a platcov DPH. V prípade záujmu o ponuku pre spotrebiteľa, kontaktujte autorizovaného dealera.Kombinovaná spotreba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 –227g/km. Použité fotografie sú len ilustračné. Ponuka platí pre skladové vozidlá s emisnou normou E6D do odvolania alebo do vyčerpania zásob. Nechajte si spracovať konkrétnu ponuku u autorizovaných predajcov Alfa Romeo. Dvojročná základná záruka výrobcu a ďalšie 3 roky zmluvnej záruky Powertrain Care s limitom do 100 000 km. Podrobné informácie u autorizovaných predajcov Alfa Romeo.

PONUKA

 • 1

  Vyberte model

 • 2

  Zadajte svoje údaje

 • 3

  Vyberte predajcu

Vyberte model, na ktorý chcete zaslať cenovú ponuku
Zvolili ste model:
Zmeniť model
Zadajte svoje údaje

* povinné položky

Prajete si použít staré auto na protiúčet? Áno/Nie *
Rok výroby

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A na marketingové účely uvedené v bode c) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej forme, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami, vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizované telefonické hovory, SMS, MMS, fax) a akýmkoľvek iným spôsobom (napr. webové stránky, mobilné aplikácie).

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A., na účely analyzovania mojich preferencií a získania prispôsobených komerčných oznámení, ako je uvedené v bode d) Oznámenia o ochrane osobných údajov.

aby moje osobné údaje boli oznámené dcérskym spoločnostiam a pobočkám spoločnosti FCA Italy S.p.A a ich partnerom v automobilovom, finančnom, poisťovacom a telekomunikačnom sektore, ktoré ich budú spracúvať na marketingové účely, ako je uvedené v bode e) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr.: webovými stránkami, mobilnými aplikáciami).

Beriem na vedomie, že mám právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.

Hai scelto
Cambia modello
Pre zobrazenie najbližšieho predajcu vo vašom okolí zadajte vaše PSČ alebo adresu

Vedi elenco
Vedi sulla mappa
  Vašu žiadosť sme poslali predajcovi:


  Vitajte vo svete

  Objavte viac
  Ponuky