Operatívny leasing pre Stelvio už od 499€ mesačne bez DPH na 48 mesiacov/60 000 km* alebo 525€ mesačne bez DPH 


na 36 mesiacov/45 000 km.*


Súčasťou oboch ponúk je služba Easy Care na 3 roky/90 000 km.

PRÉMIOVÁ VÝBAVA OBSAHUJE

Adaptívne bi-xenónové svetlomety 35W

Dvojzónová automatická klimatizácia

18" Luxury - zliatinové disky kolies

Adaptívny tempomat s automatickým udržiavaním vzdialenosti

8,8'' dotykový displej na stredovej konzole

Zrkadlenie smartfónu

 

ŠPIČKOVÉ BEZPEČNOSTNÉ SYSTÉMY PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

Alfa Romeo Stelvio mení koncept jazdnej dynamiky vo svojej kategórii. Je to SUV s typickými vlastnosťami sedanu, teraz naviac vybavený prvkami systémov autonómneho riadenia ako sú Adaptívny tempomat a Asistenčný systém pre jazdu v kolóne. To preto, lebo dokonalá krása má v sebe aj šikovné riešenia.

 

INTERIÉRY PRÉMIOVEJ KVALITY

Dizajn a perfektné remeselné spracovanie v kombinácii s najnovšími technológiami, presne taká je úplne nová stredová konzola. Každý jej prvok bol navrhnutý tak, aby zabezpečil maximálnu efektivitu a funkčnosť tak ako pre vodiča, tak aj pre spolujazdca bez toho, aby bol akokoľvek ovplyvnený luxus a pohodlie.


*Nabídka platí pro podnikatele a plátce DPH. V případě zájmu o nabídku pro spotřebitele, kontaktujte autorizovaného dealera. Tato nabídka je pouze indikativní,není návrhem na uzavření smlouvy a nelze z ní dovozovat povinnost společnosti uskutečnit jakékoliv transakce. Nabídka je platná  do odvolání. Kombinovaná spotřeba 5,3 – 9,8 l/100 km, emise CO2 139 – 227g/km. Použité fotografie jsou pouze ilustrační. Nabídka platí pro skladová vozidla s emisní normou E6D, do odvolání nebo do vyčerpání zásob. Nechte si zpracovat konkrétní nabídku u autorizovaných prodejců Alfa Romeo. Dvouletá základní záruka výrobce a další 3 roky smluvní záruky Powertrain Care s limitem do 100 000 km. Podrobné informace u autorizovaných prodejců Alfa Romeo.

PONUKA

 • 1

  Vyberte model

 • 2

  Zadajte svoje údaje

 • 3

  Vyberte predajcu

Vyberte model, na ktorý chcete zaslať cenovú ponuku
Zvolili ste model:
Zmeniť model
Zadajte svoje údaje

* povinné položky

Prajete si použít staré auto na protiúčet? Áno/Nie *
Rok výroby

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A na marketingové účely uvedené v bode c) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej forme, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami, vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizované telefonické hovory, SMS, MMS, fax) a akýmkoľvek iným spôsobom (napr. webové stránky, mobilné aplikácie).

aby boli spracúvané moje osobné údaje, ktoré spracúva spoločnosť FCA Italy S.p.A., na účely analyzovania mojich preferencií a získania prispôsobených komerčných oznámení, ako je uvedené v bode d) Oznámenia o ochrane osobných údajov.

aby moje osobné údaje boli oznámené dcérskym spoločnostiam a pobočkám spoločnosti FCA Italy S.p.A a ich partnerom v automobilovom, finančnom, poisťovacom a telekomunikačnom sektore, ktoré ich budú spracúvať na marketingové účely, ako je uvedené v bode e) Oznámenia o ochrane osobných údajov, v tlačenej podobe, automatizovanými alebo elektronickými prostriedkami vrátane pošty, e-mailu, alebo telefonicky (napr. automatizovanými telefónnymi hovormi, SMS, MMS, faxom) a akýmkoľvek iným prostriedkom (napr.: webovými stránkami, mobilnými aplikáciami).

Beriem na vedomie, že mám právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas bez toho, aby to malo vplyv na zákonnosť spracúvania založeného na súhlase udelenom pred jeho odvolaním.

Hai scelto
Cambia modello
Pre zobrazenie najbližšieho predajcu vo vašom okolí zadajte vaše PSČ alebo adresu

Vedi elenco
Vedi sulla mappa
  Vašu žiadosť sme poslali predajcovi:


  Vitajte vo svete

  Objavte viac
  Ponuky