ALFA ROMEO TONALE
EDIZIONE SPECIALE

Začiatok novej éry Alfa Romeo

Obrázky sú iba ilustračné.

NEPREMÁRNITE ŠANCU: BYŤ MEDZI PRVÝMI

Technologicky najvyspelejšia Alfa Romeo, ktorá znovuobjavuje športovosť, aby zlepšila váš zážitok z jazdy: buďte medzi prvými, kto ju objaví!

TECHNOLOGICKY NAJVYSPELEJŠIA ALFA ROMEO

Model Edizione Speciale je vybavený 10,25" dotykovou obrazovkou infotainmentu, plne digitálnym 12,3" teleskopickým prístrojovým panelom, bezdrôtovou nabíjačkou, prednými a zadnými parkovacími senzormi, 360° pohľadom z vtáčej perspektívy so 4 kamerami umiestnenými okolo vozidla, vstavanou, pokročilou konektivitou, technológiou digitálneho certifikátu NFT a množstvom ďalších prvkov. 

SKUTOČNÝ HYBRIDNÝ ZÁŽITOK ALFA ROMEO

Elektrifikácia bez kompromisov: táto limitovaná edícia, dostupná v dvoch verziách 48V P2 Hybrid, 130 k a 160 k s turbodúchadlom s variabilnou geometriou, ponúka účinnosť a autentický pôžitok z jazdy Alfa Romeo.

ÚCHVATNÝ PRVÝ DOJEM

Všetky ikonické rysy dizajnu Alfa Romeo sú začlenené tak, aby zapôsobili na prvý pohľad. Body kit vo farbe dark miron, doplnky a predný štít vo farbe matný miron, full LED Matrix svetlomety a zatmavené okná vytvárajú úchvatný vzhľad pre každú cestu.

EDIZIONE SPECIALE: KRÁSA DETAILU 

Alfa Romeo Tonale Edizione Speciale sa vyznačuje exkluzívnymi detailmi, akými sú logo „Speciale“ na blatníkoch, červené brzdové strmene Brembo a 20“ kolesá z ľahkých zliatin.

ZISTITE VIAC O MODELI TONALE

Nový model Tonale prináša doslova celý svet funkcií a inovácií, ktoré začínajú novú éru, budúcnosť Alfa Romeo. Nenechajte si ho ujsť!

Emisie CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinovaná prevádzka) (g/km): 130-155. Spotreba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100 km): 5,2-6,2. Na stanovenie údajov bol použitý postup WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832).

 

Obrázky sú iba ilustračné. Tonale Edizione Speciale Hybrid je už možné objednávať.