QUADRIFOGLIO.
VŽDY NA STRANE VÍŤAZOV.

Legendárny emblém, ktorý zdobí najvýkonnejšie automobily Alfa Romeo.

SYMBOL NEKOMPROMISNEJ VÝKONNOSTI

Vďaka svojej výkonnosti a inovatívnym technológiám Giulia Quadrifoglio a Stelvio Quadrifoglio predstavujú rýdzu esenciu športového ducha a pôžitku z jazdy Alfa Romeo. Ultraľahké materiály a výnimočný motor V6 2.9 Bi-Turbo s výkonom 382 kW (520 k) zaručujú bezprecedentnú výkonovú hmotnosť a nekompromisné jazdné výkony.

100. VÝROČIE QUADRIFOGLIO 100°

OSLAVA IKONY

15. apríl 1923. Tento dátum je zapísaný v mysliach a srdciach fanúšikov Alfa Romeo na celom svete ako súčasť pretekovej tradície značky. Dnes, o sto rokov neskôr, bol na oslavu tohto historického výročia pripravený špeciálny model a exkluzívne logo.

GIULIA QUARIFOGLIO

Objavte silu sebavedomia s modelmi Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio. Nekompromisná výkonnosť, perfektné rozloženie hmotnosti na nápravy v pomere 50 : 50, regulácia výkonu a rozdeľovania krútiaceho momentu v reálnom čase. Všetko, čo potrebujete, aby ste sa kdekoľvek mohli cítiť ako na pretekovom okruhu.

STELVIO QUARIFOGLIO

Zažite absolútny pôžitok z jazdy s modelom Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Rýdzi výkon, vycibrená elegancia a najmodernejšie technológie. Pripravené vyvolávať najsilnejšie emócie.