ALFA ROMEO
STELVIO QUADRIFOGLIO

Vzhľad rozhoduje.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Najlepší výkon a krútiaci moment v triede

Vylepšené jazdné vlastnosti

Extrémna výkonnosť v režime Race

Vyššia bezpečnosť vďaka najmodernejším asistenčným systémom ako napríklad monitorovanie mŕtvych uhlov.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Technológia

Len to najlepšie vo svojej triede

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio využíva najmodernejšie technológie. S jazdnými vlastnosťami a výkonnosťou na špičke triedy je jazda ešte väčším zážitkom.

Služby Alfa Connect

VŽDY V SPOJENÍ

Buďte v spojení s okolitým svetom. Aj so svojím vozidlom. Alfa Connect vám poskytuje prístup k službám a funkciám, ktoré uľahčujú váš každodenný život.

MY ASSISTANT

V prípade poruchy alebo nehody  môžete vďaka službe My Assistant nadviazať spojenie s operátorom, ktorý vám pomôže rýchlo a optimálne vyriešiť núdzovú situáciu.

MY REMOTE

Vďaka službe My Remote môžete komunikovať so svojím automobilom Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta: môžete na diaľku ovládať zamykanie a odomykanie dverí, rozsvietenie alebo zhasnutie svetlometov, ako aj ovládať ďalšie funkcie. To všetko priamo zo svojho smartfónu alebo hodiniek smartwatch.

MY CAR

Pomocou aplikácie My Car si môžete skontrolovať všetky informácie a nastavenia svojho Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio aj mimo vozidla priamo na svojom počítači alebo smartfóne. 

MY WI-FI*

My Wi-Fi je služba Alfa Connect Services, ktorá vytvára vo vozidle mobilný hotspot prístupný pre všetkých pasažierov.

*My Wi-Fi je voliteľná služba

MY ALERT*

Funkcia My Alert chráni vaše Stelvio Quadrifoglio a upozorňuje vás notifikáciou v smartfóne na podozrivé udalosti, ako pokus o krádež alebo neoprávnené odtiahnutie vozidla.

*My Alert je voliteľná funkcia

MY NAVIGATION

S My Navigation je váš zážitok z jazdy ešte úplnejší: dostávate aktuálne informácie o premávke, počasí a rýchlostných radaroch na trase v reálnom čase. Môžete si vo svojom smartfóne vyhľadať cieľ trasy, alebo vybrané body záujmu a zaslať ich priamo do navigačného systému.

Okrem toho máte vďaka telematickému boxu Alfa Connect prístup k ponuke partnerov a výhodnému poisteniu na základe telematických dát svojho vozidla.
Pre viac informácií kliknite sem.

VYFARBITE SI SVOJE STEVIO
Motor

VÝKON V SPOJENÍ S TECHNOLÓGIOU

Stelvio Quadrifoglio predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a technológie vďaka svojmu celohliníkovému motoru 2.9 V6 Bi-Turbo, ktorý dosahuje výkon 382 kW (520 k) a je spojený s vynikajúcou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

UPOZORNENIE

Spotreba paliva Stelvio Quadrifoglio (l/100 km): 11,8; emisie CO₂ (g/km): 267. Homologačné hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP, aktualizované k 26. 05. 2021. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Rozmery

Stelvio Quadrifoglio má dĺžku 4701 mm, šírku 2 163 mm a výšku 1 689 mm. Batožinový priestor má objem 525 litrov.

Upozornenie

Obrázky sú iba ilustračné. Pro podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u svojho predajcu Alfa Romeo.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.