ALFA ROMEO GIULIA

Jedinečná svojím zážitkom z jazdy a emóciami, ktoré nemajú obdoby.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Nezameniteľný
dizajn

Taliansky dizajn v štýle Alfa Romeo

Vyspelé asistenčné systémy

Autonómna jazda úrovne 2

Rozloženie
hmotnosti 50/50

Optimálne vyváženie pre bezkonkurenčnú jazdnú dynamiku

Zavesenie
kolies Alfa™ Link

Vysoká presnosť ovládania, maximálny komfort

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Pre podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u vášho predajcu Alfa Romeo.

Bezpečnosť

KRÁSA PODPORENÁ TECHNOLÓGIOU

Alfa Romeo Giulia poskytuje rovnováhu medzi radosťou z aktívnej jazdy a najmodernejšími asistenčnými systémami pre autonómnu jazdu úrovne 2. Giulia je vybavená systémami, ktoré inteligentne monitorujú okolie vozidla bez toho, aby znižovali pôžitok z jazdy.

Infotainment
OBKLOPTE SA PôSOBIVÝMI TECHNOLÓGIAMI.

Keď riadite Alfa Romeo Giulia, na ovládanie systému vám stačí niekoľko intuitívnych gest.

Služby Alfa Connect

VŽDY V SPOJENÍ

Buďte v spojení s okolitým svetom. A so svojím vozidlom. Alfa Connect vám poskytuje prístup k službám a funkciám, ktoré uľahčujú váš každodenný život.

MY ASSISTANT

V prípade núdzovej situácie vám služba My Assistant umožní nadviazať spojenie s operátorom, ktorý vám ju pomôže vyriešiť.

MY REMOTE

Vďaka službe My Remote môžete komunikovať so svojou Alfa Romeo Giulia kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta: môžete na diaľku zamknúť a odomknúť dvere, rozsvietiť alebo zhasnúť svetlá a vykonať rôzne ďalšie akcie. Všetko priamo zo svojho smartfónu alebo smart hodiniek.

MY CAR

Pomocou aplikácie My Car si môžete skontrolovať všetky informácie a nastavenia svojej Alfa Romeo Giulia, priamo z vášho počítača alebo smartfónu, aj keď nie ste práve za volantom.

MY WI-FI

My Wi-Fi* je služba Alfa Connect Services, ktorá vytvára vo vozidle mobilný hotspot prístupný pre všetkých pasažierov.

*My Wi-Fi je voliteľná služba

MY ALERT

My Alert* chráni vašu Alfa Romeo Giulia a upozorňuje vás notifikáciou v smartfóne na podozrivé udalosti, ako pokus o krádež alebo neoprávnené odtiahnutie vozidla.

*My Alert je voliteľná funkcia

MY NAVIGATION

S My Navigation je váš zážitok z jazdy ešte lepší: dostávate aktuálne informácie o premávke, počasí a rýchlostných radaroch na trase v reálnom čase. Môžete si vo svojom smartfóne vyhľadať cieľ trasy, alebo vybrané body záujmu a zaslať ich priamo do navigačného systému vozidla.

Okrem toho máte vďaka telematickému boxu Alfa Connect prístup k ponuke partnerov a výhodnému poisteniu na základe telematických dát svojho vozidla. Pre podrobnejšie informácie kliknite sem.

VÝKON

VŠETKO PRE PôŽITOK Z JAZDY

Efektívne, vysoko výkonné motory. Platforma konštruovaná osobitne pre pohon zadných kolies, inovatívny podvozok a bezkonkurenčný pomer výkonu a hmotnosti. Široká škála naftových a benzínových motorov vo výkonovom rozpätí od 140 kW (190k) do 206 kW (280k). 

UPOZORNENIE

Spotreba paliva modelového radu Giulia (l/100 km): 4,8 – 8,4; emisie CO₂ (g/km): 126 – 190. Homologačné hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP, aktualizované k 26. 5. 2021. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Technológia
SYMFÓNIA MECHANIKY A EMÓCIÍ

Alfa Romeo Giulia kombinuje dizajn, vysokú výkonnosť a inovácie vďaka patentovaným technológiám a použitiu ľahkých materiálov pre jedinečný zážitok z jazdy. Systémy pohonu Q2 alebo Q4 a brzdovú sústavu IBS brake-by-wire ovláda v reálnom čase osobitná riadiaca jednotka podvozka.

Rozmery

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Pre podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u svojho predajcu Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Konfigurovať

Nakonfigurujte si svo automobil online, kdekoľvek a kedykoľvek. Objednajte si svoje Alfa Romeo u autorizovaného predajcu.