ALFA ROMEO GIULIA

Nadčasová krása v službách vašich emócií.​

CHARAKTERISTICKÉ RYSY​

Osobitý dizajn​

Taliansky dizajn v štýle Alfa Romeo

Vyspelé asistenčné systémy

Autonómna jazda úrovne 2 (voliteľné)​

Rozloženie hmotnosti 50/50

Optimálne vyváženie pre nekompromisnú jazdnú dynamiku​

Zavesenie kolies Alfa™ Link

Presné riadenie, maximálny komfort​

Giulia super
Giulia sprint
Giulia veloce

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Vyfarbite si svoju Alfa Romeo Giulia
UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Dostupné farby a poťahy sedadiel sa môžu líšiť z technických a/alebo výrobných a obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo výbavu na želanie za príplatok..

Technológia​
KOMBINÁCIA MECHANIKY A EMÓCIÍ

Alfa Romeo Giulia kombinuje dizajn, výkon a inovácie vďaka patentovaným technológiám a použitiu ľahkých materiálov. Pohon Q2 alebo Q4 a integrovaný brzdový systém IBS (brake-by-wire) sú zárukou bleskových reakcií.​ Výsledkom je jedinečný zážitok z jazdy.

DIGITÁLNY CERTIFIKÁT NFT PRE VYŠŠIU HODNOTU​

Vďaka architektúre softvéru novej generácie Alfa Romeo Giulia po prvý raz využíva certifikát NFT. Vďaka technológii Blockchain môže certifikát NFT registrovať údaje vozidla a tým vytvoriť jedinečný a nesfalšovateľný záznam o živote vozidla.

Bezpečnosť​

KRÁSA UMOCNENÁ TECHNOLÓGIAMI​

Alfa Romeo Giulia poskytuje rovnováhu medzi radosťou z aktívnej jazdy a najmodernejšími asistenčnými systémami pre autonómnu jazdu úrovne 2. Giulia je vybavená systémami, ktoré inteligentne monitorujú okolie vozidla, bez toho, aby znižovali pôžitok z jazdy.​

Infotainment

PÔSOBIVÉ TECHNOLÓGIE NA KAŽDÚ CESTU​

Keď riadite Alfa Romeo Giulia, na ovládanie systému vám stačí niekoľko intuitívnych gest.​

Alfa Connect

VŽDY V SPOJENÍ​

S online službami Alfa Connect máte kontakt s okolitým svetom aj so svojím vozidlom.

MY ASSISTANT

V prípade poruchy alebo nehody  môžete vďaka službe My Assistant nadviazať spojenie s operátorom, ktorý vám pomôže rýchlo a optimálne vyriešiť núdzovú situáciu.

MY REMOTE

Vďaka službe My Remote môžete komunikovať so svojou Alfa Romeo Giulia kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta: môžete na diaľku zamknúť a odomknúť dvere, rozsvietiť alebo zhasnúť svetlá, ako aj ovládať ďalšie funkcie. Všetko priamo zo svojho smartfónu alebo smart hodiniek.​

MY CAR

Pomocou funkcie My Car si môžete skontrolovať všetky informácie a nastavenia svojej Alfa Romeo Giulia aj mimo vozidla priamo na vašom osobnom počítači alebo smartfóne. Niekoľkými klikmi, rýchlo a pohodlne môžete zistiť, kedy vaše vozidlo potrebuje servisnú prehliadku.​

MY WI-FI*

My Wi-Fi je služba Alfa Connect, ktorá vytvára vo vozidle mobilný hotspot prístupný pre všetkých pasažierov.

*My Wi-Fi je voliteľná služba

MY ALERT*

Funkcia My Alert chráni vašu Alfa Romeo Giulia a upozorňuje vás notifikáciou v smartfóne na podozrivé udalosti ako pokus o krádež alebo neoprávnené odtiahnutie vozidla.

*My Alert je voliteľná funkcia.

MY NAVIGATION

S My Navigation je váš zážitok z jazdy ešte úplnejší: dostávate aktuálne informácie o premávke, počasí a rýchlostných radaroch na trase v reálnom čase. Môžete si vo svojom smartfóne vyhľadať cieľ trasy alebo vybrané body záujmu a zaslať ich priamo do navigačného systému.

Okrem toho máte vďaka mobilnej aplikácii My Alfa Connect prístup k ponuke partnerov, prípadne k výhodnému poisteniu na základe telematických údajov vášho vozidla. ​


Pre podrobnejšie informácie kliknite sem.​


MOTORY

ZÁBAVA Z JAZDY NA KAŽDOM KILOMETRI​

Hospodárne, mimoriadne výkonné motory a inovatívny podvozok. Vyberte si z dvoch motorov. 2.0 TURBO benzínový motor s výkonom 206 kW (280 k) alebo 2,2 TURBO DIESEL motor s výkonom 154 kW (210 k) sú vždy k dispozícii spolu s 8-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies Alfa™ Q4. Pre dostupnosť a ďalšie informácie, prosím, kliknite sem a nakonfigurujte si svoju verziu Alfa Romeo Giulia.

UPOZORNENIE

Spotreba paliva modelového radu Giulia (l/100 km): 8,1 – 5,0; emisie CO₂ (g/km): 183 – 130. Homologačné hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP, aktualizované k 26. 09. 2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Rozmery

Alfa Romeo Giulia má batožinový priestor s objemom 480 litrov.​

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Pre podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u svojho predajcu Alfa Romeo.​

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.