ALFA ROMEO
GIULIA QUADRIFOGLIO

Znovuzrodenie legendy.

ROZLIŠUJÚCE ZNAKY

Najlepší výkon a krútiaci moment v triede

Vylepšené jazdné vlastnosti

Extrémna výkonnosť v režime Race

Vyššia bezpečnosť vďaka najmodernejším asistenčným systémom ako napríklad monitorovanie mŕtvych uhlov

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Technológia

Len to najlepšie vo svojej triede

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio využíva najmodernejšie technológie na dosiahnutie výkonnosti a jazdných vlastností, ktoré sú na špičke triedy.

Služby Alfa connect

DOKONALÁ KONEKTIVITA

Moderné technológie menia a uľahčujú každodenný život. Preto infotainment modelu Giulia Quadrifoglio podporuje širokú škálu online služieb Alfa Connect.

MY ASSISTANT

V prípade poruchy alebo nehody  môžete vďaka službe My Assistant nadviazať spojenie s operátorom, ktorý vám pomôže rýchlo a optimálne vyriešiť núdzovú situáciu.

MY REMOTE

Vďaka službe My Remote môžete komunikovať so svojím automobilom Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio kedykoľvek a z ktoréhokoľvek miesta: môžete na diaľku ovládať zamykanie a odomykanie dverí, rozsvietenie alebo zhasnutie svetlometov, ako aj ovládať ďalšie funkcie. To všetko priamo zo svojho smartfónu alebo hodiniek smartwatch.

MY CAR

Pomocou aplikácie My Car si môžete skontrolovať všetky informácie a nastavenia svojho Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio aj mimo vozidla priamo na svojom počítači alebo smartfóne. 

MY WI-FI*

My WIFI je služba Alfa Connect Services, ktorá vytvára vo vozidle mobilný hotspot prístupný pre všetkých pasažierov.

*My Wi-Fi je voliteľná služba

MY ALERT*

Funkcia My Alert chráni vaše Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio a upozorňuje vás notifikáciou v smartfóne na podozrivé udalosti ako pokus o krádež alebo neoprávnené odtiahnutie vozidla.

*My Alert je voliteľná funkcia

MY NAVIGATION

S My Navigation je váš zážitok z jazdy ešte viac ucelenejší: dostávate aktuálne informácie o premávke, počasí a rýchlostných radaroch na trase v reálnom čase. Môžete si vo svojom smartfóne vyhľadať cieľ trasy alebo vybrané body záujmu a zaslať ich priamo do navigačného systému.

Okrem toho máte vďaka telematickému boxu Alfa Connect prístup k ponuke partnerov a výhodnému poisteniu na základe telematických dát vášho vozidla. Pre podrobnejšie informácie kliknite sem.

VYFARBITE SI SVOJE ALFA ROMEO GIULIA
MOTOR

SILA VÝKONU

Giulia Quadrifoglio predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a technológie vďaka svojmu celohliníkovému motoru 2.9 V6 Bi-Turbo, ktorý dosahuje výkon 382 kW (520 k) a je spojený s vynikajúcou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

POZNÁMKA

Spotreba paliva Giulia Quadrifoglio (l/100 km): 10,1; emisie CO₂ (g/km): 229 – 237. Hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP, aktualizované k 19. 7. 2023 pred finálnou homologáciou. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Rozmery

Giulia Quadrifoglio má dĺžku 4 639 mm, šírku 2 024 mm, výšku 1 433 mm. Batožinový priestor má objem 480 litrov.

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Pro podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u svojho predajcu Alfa Romeo.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.