ALFA ROMEO TONALE

Začiatok novej éry Alfa Romeo

alfa romeo tonale

TONALE

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Prvý hybridný motor

Alfa Romeo.

Technológia NFT zaznamenáva

životný cyklus vozidla.

Najmodernejšie
asistenčné systémy.

Technológia
brake-by-wire.


Exteriér
FUNKČNÁ KRÁSA
Alfa romeo gallery exterior 1

Dizajn kombinuje štylistické prvky Alfa Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti, a charakteristický taliansky štýl.

Alfa romeo gallery exterior 2

Charakteristická trojuholníková maska chladiča „Scudetto“ tvorí centrálny prvok prednej časti Alfa Romeo Tonale. 

Alfa romeo gallery exterior

Adaptívne svetlomety Full-LED Matrix majú jedinečnú svetelnú grafiku v duchu rýdzej DNA značky Alfa Romeo. 

Alfa romeo gallery exterior 3

20“ disky z ľahkých zliatin s dizajnom piatich kruhov spolu s červenými brzdičmi reinterpretujú tému dizajnu diskov kolies ikonických modelov značky zo 60. rokov 20. storočia. 

Alfa romeo gallery exterior 4

Navzájom prepojené zadné svetlá vytvárajú jedinú krivku obopínajúcu celú zadnú časť karosérie, čo vytvára ich jedinečnú svetelnú grafiku. 

Interiér
VODIČ V CENTRE VŠETKÉHO
Alfa romeo gallery interior 1

Navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vodiča. Prestížne materiály a povrchové úpravy spolu s nečakaným podsvietením palubnej dosky vytvárajú nezameniteľnú atmosféru Alfa Romeo. 

Alfa romeo gallery interior 2

Športový a technicky vyspelý interiér bol navrhnutý s ohľadom na vodiča. „Teleskopický“ prístrojový panel zvaný „Cannocchiale“ s 12,3“ plne digitálnou obrazovkou a 10,25“ dotyková obrazovka vytvárajú pôsobivý zážitok z jazdy bez rozptyľovania. Vášeň je tu v dokonalej harmónii s bezpečnosťou.

Najmodernejší systém infotainmentu s dotykovým displejom 10,25“ umožňuje bezdrôtové zrkadlenie smartfónu vďaka Apple CarPlay a Android Auto™. Menu obsahuje widgety, ktoré si môžete intuitívnym spôsobom usporiadať. Systém integruje služby Alfa Connect a hlasového asistenta Alexa* aby ste sa aj na cestách mohli cítiť ako doma.

*Amazon, Alexa a súvisiace logá sú ochranné známky Amazon.com, Inc. alebo dcérskych spoločností.

Prístrojový panel „Cannocchiale“ s uhlopriečkou 12,3“ má tri alternatívy zobrazenia Evolved, Relax a Heritage. Evolved je moderné a redukované, Relax je orientované na komfort a Heritage je inšpirované historickými modelmi značky. 

Alfa romeo gallery interior 4

​Exkluzívne ambientné osvetlenie na prístrojovej doske pozdvihuje dizajn Alfa Romeo Tonale na vyššiu úroveň. Môžete si nastaviť farbu, ktorá zodpovedá vašim emóciám.

Vďaka ozvučovaciemu systému Harman/Kardon so 14 reproduktormi a subwooferom sa môžete ponoriť do čistých tónov a sýteho zvuku hudby z nášho playlistu Alfa Romeo Tonale.

Technológie

Sila inovácií

Technológia napreduje rýchlo s Alfa Romeo. Tonale využíva certifikát NFT, integruje hlasového asistenta Amazon Alexa* a umožňuje využívať celý ekosystém integrovaných digitálnych služieb pre maximálny užívateľský komfort.

*Amazon, Alexa a súvisiace logá sú ochranné známky Amazon.com, Inc. alebo dcérskych spoločností.

Vyfarbite si svoje Tonale
UPOZORNENIE

Spotreba paliva Alfa Romeo Tonale Hybrid MHEV (l/100 km): 5,2 - 6,2; emisie CO₂ (g/km): 130 - 155. Hodnoty typového schválenia určené na základe kombinovaného cyklu WLTP, aktualizovaného 26.05.2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

ROZMERY

Tonale má dĺžku 4528 mm, šírku 2082 mm a výšku 1693 mm. Batožinový priestor má základný objem 500 litrov pri benzínovom motore a verziách Mild Hybrid a 385 litrov pri verzii Plug-in Hybrid Q4. Na výber sú 18“, 19“ a 20“ disky z ľahkej zliatiny.

Originálne príslušenstvo®
VYTVORTE SI SVOJ JEDINEČNÝ ŠTÝL
mopar accessories

S originálnym príslušenstvom Mopar® môže byť vaše Tonale ešte výraznejšie.

ČIERNY PAKET

Vaše Tonale si môžete zušľachtiť dizajnovým kompletom lesklých čiernych plastových obkladov karosérie. Spolu s 20“ diskami kolies a čiernou prednou maskou chladiča dodá vášmu vozidlu ešte športovejší vzhľad. 

PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Pre exkluzívnejší vzhľad prístrojovej dosky sú pre Tonale na výber dva druhy obkladov: s karbónovým vzhľadom a ikonickým logom Alfa Romeo alebo s podmanivým geometrickým vzorom s abstraktnejším logom.

PROJEKTOROVÉ SVETLÁ VO DVERÁCH

Nechajte ducha Alfa Romeo zažiariť bielym logom značky pri každom otvorení dverí. K dispozícii iba pre predné dvere. 

RADIACA PÁKA

Kožou potiahnutá hlavica radiacej páky s červeným prešívaním zvýrazňuje kvalitu interiéru modelu Tonale.

ROHOŽ DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Dodatočná ochrana, ktorá pomáha udržiavať čistotu a poriadok v batožinovom priestore. Rohož s protišmykovým povrchom, vyrobená z termoplastického materiálu, zabraňuje pohybu nákladu.

NOSIČ NA BICYKEL

Na nosiči vyrobenom z robustného hliníka môžete bezpečne a jednoducho prepravovať váš bicykel.*

 

* Iba pre jeden bicykel.