ALFA ROMEO
TONALE

Začiatok novej éry Alfa Romeo.

alfa romeo tonale

NOVÉ TONALE

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Vylepšený
softvér

Najmodernejšia
elektrifikácia

Inovatívne technológie pre
ovládanie a komfort

Autentický
zážitok z jazdy

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Konfigurovať

Nakonfigurujte si svoj automobil online, kdekoľvek a kedykoľvek. Objednajte si svoje Alfa Romeo u autorizovaného predajcu.

Exteriér
FUNKČNÁ KRÁSA
Alfa romeo gallery exterior 1

Dizajn kombinuje štylistické prvky Alfa Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti, a charakteristický taliansky štýl.

Alfa romeo gallery exterior 2

Charakteristická trojuholníková maska chladiča „Scudetto“ tvorí centrálny prvok prednej časti Alfa Romeo Tonale.

Alfa romeo gallery exterior

Adaptívne svetlomety Full-LED Matrix majú jedinečnú svetelnú grafiku v duchu rýdzej DNA značky Alfa Romeo.

Alfa romeo gallery exterior 3

20” disky z ľahkých zliatin s dizajnom piatich kruhov spolu s červenými brzdičmi reinterpretujú tému dizajnu diskov kolies ikonických modelov značky zo 60. rokov dvadsiateho storočia.

Alfa romeo gallery exterior 4

Navzájom prepojené zadné svetlá vytvárajú jedinú krivku obopínajúcu celú zadnú časť karosérie, čo vytvára ich jedinečnú svetelnú grafiku.

Interiér
VODIČ V CENTRE VŠETKÉHO
Alfa romeo gallery interior 1

Navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vodiča. Prestížne materiály a povrchové úpravy spolu s nečakaným podsvietením palubnej dosky vytvárajú nezameniteľnú atmosféru Alfa Romeo.

Alfa romeo gallery interior 2

Športový a technicky vyspelý interiér bol navrhnutý s ohľadom na vodiča. „Teleskopický“ prístrojový panel zvaný „Cannocchiale“ s 12,3“ plne digitálnou obrazovkou a 10,25“ dotyková obrazovka vytvárajú pôsobivý zážitok z jazdy bez rozptyľovania. Vášeň je tu v dokonalej harmónii s bezpečnosťou.

Alfa romeo gallery interior 3

Vyhrievané a ventilované predné sedadlá potiahnuté alcantarou alebo kožou posúvajhú potešenie z jazdy na novú úroveň.

Alfa romeo gallery interior 4

​Bezchybne umiestnené LED svetlá vytvárajú skvelú náladu, ktorá je potrebná pre akúkoľvek cestu.

Interiér
VYFARBITE SI SVOJE TONALE
UPOZORNENIE

Obrázky majú iba ilustračný charakter. Vyobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné, alebo sa môžu líšiť, a to z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy a ktoré v období dostupnosti vozidla, bude na želanie a účtované zvlášť.

gallery software
Technológia

REVOLUČNÁ PRELOMOVÁ TECHNOLÓGIA​

Vďaka architektúre softvéru novej generácie Tonale využíva množstvo technologických inovácií. Je to prvý automobil v histórii s certifikátom NFT. Okrem toho integruje hlasového asistenta Amazon Alexa*, ktorý umožňuje využívať exkluzívne služby spoločnosti Amazon*.
Celý ekosystém integrovaných digitálnych služieb zabezpečuje maximálny užívateľský komfort vo vozidle aj mimo neho.​

*Amazon, Alexa a súvisiace logá sú ochranné známky Amazon.com, Inc., alebo dcérskych spoločností.​

Služby Alfa Connect
VŽDY PRIPOJENÝ ZÁŽITOK Z JAZDY

Nové služby Alfa Connect ponúkajú mnoho funkcií, ktoré vám zaistia najbezpečnejší a najprepojenejší zážitok s Alfa Romeo. Mobilná aplikácia My Alfa Connectvám doslova vloží váš nový model Tonale do dlane. Nové služby umožňujú jednoduchú správu vozidla, nech už ste kdekoľvek.

Okrem toho máte vďaka aplikácii My Alfa Connect pre smartfóny prístup k ponuke partnerov a výhodnému poisteniu na základe telematických dát svojho vozidla.
Stiahnite si aplikáciu My Alfa Connect a preskúmajte všetky služby.

    

 

engine 1
Systém pohonu

ZNOVUOBJAVENIE ŠPORTOVOSTI PRE 21. STOROČIE

Nový model Tonale predstavuje vstup Alfa Romeo do sveta elektrifikácie a je konkrétnym riešením udržateľnej budúcnosti. To všetko bez straty neobyčajného zážitku, aký jazda s Alfa Romeo predstavuje.

Upozornenie

Emisie CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinované) (g/km): 130-142. Spotreba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100km): 5,7-6,2. Pre výpočet bol použitý skúšobný cyklus WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832). Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli namerané výrobcom počas predbežných testov podľa postupu WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832) a od skutočných homologizačných hodnôt sa môžu líšiť.

Plug-in Hybrid

Nová efektívna športovosť

Celkový výkon 280 k, zrýchlenie 0 – 100 km/h len za 6,2 sekundy, elektrický dojazd až 69 km v kombinovanom cykle WLTP. Prichádza Tonale Plug-in Hybrid Q4 pre rozšírený elektrizujúci zážitok z jazdy.

UPOZORNENIE

Spotreba paliva Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100): 1,45 – 1,14; spotreba el. energie (kWh/100km): 24,3 – 21,9; CO2 emisie (g/km): 33 – 26. Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli namerané výrobcom v rámci testovania pred homologáciou podľa postupu WLTP a od skutočných homologizačných hodnôt sa môžu líšiť. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania. Uvedené hodnoty boli namerané 4.10.2022 a môžu sa líšiť od konečných homologačných. Vozidlo nie je momentálne dostupné. 

Jazdná dynamika
UMENIE OVLÁDNUTIA VOZOVKY
driving dynamics
BEZPEČNOSŤ
INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE V SLUŽBÁCH ŠPIČKOVEJ BEZPEČNOSTI
safety

S najnovšími asistenčnými systémami (ADAS) sa Tonale posúva o krok vpred vo zvyšovaní synergie človeka a stroja pre dokonalejší zážitok z jazdy. Autonómne riadenie úrovne 2 prináša väčšiu bezpečnosť a komfort, ktoré ocení každý pasažier.

Rozmery

ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO
SKUTOČNÝ ŠTÝL JE TVORENÝ DETAILAMI
mopar accessories

Detaily vytvárajú jedinečnosť. A jedinečnosť je to, na čom najviac záleží. Vďaka originálnemu príslušenstvu bude vaše Tonale ešte viac výrazné, s jedinečným osobným štýlom.

ČIERNE DOPLNKY

Vylepšite tóny Tonale nádychom čiernej pre výrazný vzhľad. Od 20" kolies až po prednú mriežku chladiča a kryty zrkadiel, tmavé akcenty vštiepia vášmu Tonale hlbší pocit športovosti a štýlu.

PRÍSTROJOVÁ DOSKA

Pre exkluzívnejší vzhľad palubnej dosky ponúka Tonale dva typy vložiek: uhlíkové vlákno s ikonickým logom Alfa Romeo alebo podmanivý geometrický vzor s abstraktnejším logom.

PROJEKTOROVÉ SVETLÁ NA DVERÁCH

Nechajte ducha Alfa Romeo žiariť bielym logom vždy, keď sa otvoria dvere. K dispozícii len pre vchodové dvere

RADIACA PÁKA

Prémiová kožená radiaca páka s červeným prešívaním zvýrazňuje kvalitu interiéru Tonale.

KRYT KUFRA

Ďalšia vrstva ochrany udrží kufor čistý a usporiadaný. Podnos vyrobený z termoplastického materiálu bol navrhnutý tak, aby pokryl podlahu batožinového priestoru protišmykovým povrchom a minimalizovalo sa tak šmýkanie a kĺzanie.

NOSIČ NA BICYKEL

Vyrobený z hliníka, ideálny na bezpečný a jednoduchý prevoz bicyklov.*

*Určený len na 1 bicykel.

Upozornenie

Fotografie a vyobrazenia sú ilustračné a majú iba informatívny charakter. Zobrazené farby a detaily nemusia byť v čase predaja dostupné alebo sa môžu u skutočného vozidla líšiť, a to z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré fotografie môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy a ktoré v období dostupnosti modelu vozidla bude k dispozícii na želanie a bude účtované zvlášť.

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Konfigurovať

Nakonfigurujte si svoj automobil online, kdekoľvek a kedykoľvek. Objednajte si svoje Alfa Romeo u autorizovaného predajcu.