ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

TONALE

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Vynikajúca efektivita

s elektrickým dojazdom do 82 km

Vyššia zostatková hodnota

vďaka certifikátu NFT

Inovatívne

asistenčné systémy

Vynikajúca trakcia vďaka systému

pohonu všetkých kolies Q4

Výbavy

NÁJDITE SI SVOJ ŠTÝL

Plug-in 280 k
TONALE
SPRINT

Exkluzívne a elegantné

Od 50 490 €

Plug-in 280 k
TONALE
VELOCE

Výkonné a efektívne 

Od 55 990 €

Plug-in 280 k
TONALE
TRIBUTO
ITALIANO

Od 55 490 €


Exteriér
BUDÚCNOSŤ MÁ NOVÚ PODOBU

Prvý model Alfa Romeo s pohonom Plug-in Hybrid v histórii: vynikajúca kvalita a pozornosť venovaná detailom v kombinácii s dynamickým dizajnom sú kľúčové prvky pre nový výraz športovosti v 21. storočí. 

Serigrafia elektrifikovaného loga hada na ľavom zadnom bočnom okne v blízkosti nabíjacej zásuvky kontrastne vystupuje na tmavom skle.  

Adaptívne svetlomety Full-LED Matrix 3 + 3 majú jedinečnú svetelnú grafiku v duchu rýdzej DNA značky Alfa Romeo. 

20“ disky z ľahkej zliatiny „Teledial“ s dizajnom piatich kruhov reinterpretujú tému dizajnu diskov kolies ikonických modelov značky zo 60. rokov 20. storočia. 

Inteligentná nabíjacia zásuvka umožňuje pohodlné nabíjanie vášho vozidla doma alebo na verejnej nabíjacej stanici.  

Full-LED zadné svetlá zvýrazňujú športové línie modelu Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4.

Interiér
PRÉMIOVÝ INTERIÉR

Vysoko kvalitné materiály, prelomové technológie a najmodernejšia digitálna konektivity zvyšujú autentický pôžitok z jazdy v štýle Alfa Romeo. 

Na digitálnom prístrojovom paneli s 12,3“ uhlopriečkou môže vodič konfigurovať tri typy zobrazenia: klasické, moderné a pokojné. Pri klasickom a modernom* zobrazení symbol elektrifikovaného hada mení svoju farbu podľa režimu elektromotora. 

* Na obrázku je moderné zobrazenie.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 umožňuje pohodlné a intuitívne ovládanie všetkých funkcií. Digitálny prístrojový panel s 12,3“ uhlopriečkou a 10,25“ dotykový displej spolu vytvárajú perfektné užívateľské rozhranie. 

Tonale Plug-in Hybrid Q4 sa vyznačuje pozoruhodne priestrannou kabínou, ktorá umožňuje vodičovi zaujať za volantom klasickú športovú polohu Alfa Romeo na komfortných vyhrievaných alebo ventilovaných sedadlách potiahnutých karbónovou látkou alebo kožou. 

Ozvučovací system Harman Kardon so 14 reproduktormi. Ponorte sa do čistých tónov a sýteho zvuku hudby.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 má 6-stupňovú automatickú prevodovku a celý rad vyspelých funkcií pre elektrické vozidlá, ktoré zvyšujú efektivitu pohonu, ako napríklad funkcia E-Save.

Vďaka inovatívnym technickým riešeniam Tonale Plug-in Hybrid Q4 poskytuje neobyčajný pôžitok z jazdy, vysokú výkonnosť a príkladnú efektivitu.

Technológie

Riešenia uľahčujúce život

Najnovšie technologické inovácie pre vás: Tonale Plug-in Hybrid Q4 využíva certifikát NFT, integruje hlasového asistenta Amazon Alexa* a poskytuje prístup k celému ekosystému integrovaných digitálnych služieb pre maximálny užívateľský komfort.

* Amazon, Alexa a súvisiace logá sú ochranné známky Amazon.com, Inc. alebo dcérskych spoločností.

Vyfarbite si svoje Tonale
UPOZORNENIE

Kombinovaná spotreba paliva Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,13 – 1,48; kombinovaná spotreba elektrickej energie (kWh/100km): 19; emisie CO2 (g/km): 26 - 33. Dojazd s elektrickým pohonom v mestskom cykle do 82 km, celkový dojazd 600 km pri využití obidvoch motorov na základe kombinovanej spotreby paliva/elektrickej energie podľa homologačných údajov. Uvedené hodnoty boli namerané 4. 11. 2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP. Uvedené hodnoty slúžia iba na porovnanie. Spotreba paliva, emisie CO2 a dojazd sa môžu líšiť podľa aktuálnych podmienok a rozličných faktorov ako frekvencia nabíjania batérie, spôsob jazdy, rýchlosť,  vybavenie vozidla voliteľnými prvkami, namontované príslušenstvo, formát pneumatík, vonkajšia teplota, ako aj využívanie klimatizácie a kúrenia.

ROZMERY

Tonale Plug-in Hybrid Q4 má dĺžku 4528 mm, šírku 2082 mm a výšku 1693 mm. Batožinový priestor má základný objem 385 litrov. Na výber sú 19" a 20" disky z ľahkej zliatiny.

The Tonale Plug-in Hybrid Q4 is 4528 mm long, 2082 mm wide and 1693 mm tall. The boot offers a maximum capacity of 385 litres.

Originálne príslušenstvo
KAŽDÁ JAZDA ZÁŽITKOM

Vďaka Originálnemu príslušenstvu Mopar® môžete s Tonale Plug-in Hybrid Q4 napríklad bezpečne prepravovať všetky športové potreby pre vzrušujúce zážitky v prírode.

Priečne tyče

Priečne tyče strešného nosiča, montované na strešné koľajničky umožňujú prepravu nákladu do hmotnosti 60 kg.

Nosič na bicykel

Na nosiči vyrobenom z robustného hliníka môžete bezpečne a jednoducho prepravovať váš bicykel.

Nosič na lyže

Uzamykateľný nosič umožňuje bezpečnú prepravu lyží na streche vozidla.

Rohož do batožinového priestoru

Dodatočná ochrana, ktorá pomáha udržiavať čistotu a poriadok v batožinovom priestore. Rohož s protišmykovým povrchom, vyrobená z termoplastického materiálu, zabraňuje pohybu nákladu.