ALFA ROMEO TONALE
PLUG-IN HYBRID Q4

Nový náboj športovosti.

NOVÉ TONALE

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI

Elektrický
dojazd až do 82 km

Celkový dojazd až do

600 km

Systémový

výkon

280 k

Emisie CO2

v kombinovanom

cykle 26 – 33 g/km

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Konfigurovať

Nakonfigurujte si svoju novú Alfa Romeo, kdekoľvek a kedykoľvek. 

Exteriér
BUDÚCNOSŤ MÁ NOVÚ PODOBU

Prvý model Alfa Romeo s pohonom plug-in hybrid v histórii: vynikajúca kvalita a pozornosť venovaná detailom v kombinácii s dynamickým dizajnom sú kľúčové prvky pre nový výraz športovosti v 21. storočí.

Serigrafia elektrifikovaného loga hada na ľavom zadnom bočnom okne v blízkosti nabíjacej zásuvky kontrastne vystupuje na tmavom skle.

Adaptívne svetlomety Full-LED Matrix 3 + 3 majú jedinečnú svetelnú grafiku v duchu rýdzej DNA značky Alfa Romeo.

20” disky z ľahkej zliatiny „Teledial“ s dizajnom piatich kruhov reinterpretujú tému dizajnu diskov kolies ikonických modelov značky zo 60. rokov dvadsiateho storočia.

Inteligentná nabíjacia zásuvka umožňuje pohodlné nabíjanie vášho vozidla doma alebo na verejnej nabíjacej stanici.

Interiér
INTERIÉR PREMIUM, ZVÝŠENÝ KOMFORT

Vysoko kvalitné materiály, prelomové technológie a najmodernejšia digitálna konektivita zvyšujú autentický pôžitok z jazdy v automobile Alfa Romeo style.

Na digitálnom prístrojovom paneli s 12,3“ uhlopriečkou môže vodič konfigurovať tri typy zobrazenia: klasické, moderné a pokojné. Pri klasickom a modernom* zobrazení symbol elektrifikovaného hada mení svoju farbu podľa režimu elektromotora.

 

*Na obrázku je moderné zobrazenie.

 

Tonale Plug-in Hybrid Q4 umožňuje pohodlné a intuitívne ovládanie všetkých funkcií. Digitálny prístrojový panel s 12,3“ uhlopriečkou a 10,25” dotykový displej spolu vytvárajú perfektné užívateľské rozhranie.

Tonale Plug-in Hybrid Q4 sa vyznačuje pozoruhodne priestrannou kabínou, ktorá umožňuje vodičovi zaujať za volantom klasickú športovú polohu Alfa Romeo na komfortných vyhrievaných alebo ventilovaných sedadlách potiahnutých karbónovou látkou alebo kožou.

Ozvučovací systém Harman Kardon so 14 reproduktormi. Ponorte sa do čistých tónov a sýteho zvuku hudby z nášho playlistu „Alfa Romeo Tonale“ pri svojich jazdách.

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Vyobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné a môžu sa líšiť v čase dostupnosti vozidla, napríklad kvôli technickým a/alebo výrobným a/alebo obchodným dôvodom. Na niektorých obrázkoch je príslušenstvo a/alebo neštandardné vybavenie na objednávku za príplatok.

 

Technológia

RIEŠENIA UĽAHČUJÚCE ŽIVOT

Vďaka architektúre softvéru novej generácie Tonale Plug-In Hybrid Q4 využíva množstvo technologických inovácií. Je to prvý automobil v histórii s certifikátom NFT a integruje hlasového asistenta Amazon Alexa*, ktorý umožňuje využívať exkluzívne služby spoločnosti Amazon*. Celý ekosystém integrovaných digitálnych služieb zabezpečuje maximálny užívateľský komfort vo vozidle aj mimo neho.​

*Amazon, Alexa a súvisiace logá sú ochranné známky Amazon.com, Inc., alebo dcérskych spoločností.

 

 

 

 

 

 

 

 

Konektívne služby Alfa

V DOTYKU S BUDÚCNOSŤOU

Tonale Plug-in Hybrid Q4 má najmodernejší systém infotainmentu doplnený  online službami Alfa Connect Services s novými funkciami, ktoré umožňujú
jednoduchšie a intuitívnejšie na diaľku kontrolovať a ovládať vaše vozidlo
vrátane jeho zabezpečenia proti krádeži.

Okrem toho máte vďaka aplikácii My Alfa Connect pre smartfóny prístup k ponuke partnerov a výhodnému poisteniu na základe telematických dát vášho vozidla. Stiahnite si teraz aplikáciu My Alfa Connect a zoznámte sa so všetkými službami.

         

 

 

Motor

ŠPORTOVÁ JAZDA BUDÚCNOSTI

Tonale Plug-in Hybrid Q4 predstavuje novú kapitolu v transformácii značky Alfa Romeo so systémovým výkonom 280k, zrýchlením z 0 na 100 km/h za iba 6,2 sekundy a emisiami CO2 iba 26 – 33 g/km v kombinovanom cykle WLTP.

UPOZORNENIE

Spotreba paliva Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 (vážená, kombinovaná) v l/100 km: 1,4 – 1,1; spotreba elektrickej energie (vážená, kombinovaná) v kWh/100 km: 18,7 – 16,8; emisie CO2 (vážené, kombinované) v g/km: 33 – 26. Dojazd s elektrickým pohonom v mestskom cykle do 82 km, celkový dojazd 600 km pri využití obidvoch motorov na základe kombinovanej spotreby paliva/elektrickej energie podľa homologačných údajov. Uvedené hodnoty boli namerané 4. 11. 2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP. Uvedené hodnoty slúžia iba na porovnanie. Spotreba paliva, emisie CO2 a dojazd sa môžu líšiť podľa aktuálnych podmienok a rozličných faktorov ako frekvencia nabíjania batérie, spôsob jazdy, rýchlosť,  vybavenie vozidla voliteľnými prvkami, namontované príslušenstvo, formát pneumatík, vonkajšia teplota, ako aj využívanie klimatizácie a kúrenia.

Plug-in

ZVÝŠENÁ EFEKTIVITA

Kvôli vysokej efektivite má Tonale Plug-in Hybrid Q4 lítiovo-iónovú, niklovo-mangánovo-kobaltovú batériu s napätím 306 V a kapacitou 15,5 kWh. Ako jedna z najlepších v triede sa dá úplne nabiť za iba 2,5 hodiny pri použití nabíjačky s výkonom 7,4 kW. Tonale Plug-in Hybrid Q4 s elektrickým dojazdom do 82 km v mestskom cykle a celkovým dojazdom do 600 km patrí k najefektívnejším modelom v segmente C-SUV.

Jazdná dynamika

PORTRÉT PôŽITKU Z JAZDY

Tonale Plug-in Hybrid Q4 má systém pohonu všetkých kolies Q4 pre maximálnu trakciu a akceleráciu. Zabezpečuje optimálnu agilitu a jazdnú dynamiku, čo sú typické atribúty pôžitku z jazdy v automobile Alfa Romeo.

Asistenčné systémy
INOVATÍVNA TECHNOLÓGIA PRE BEZPEČNOSŤ A KOMFORT

So svojimi asistenčnými systémami Tonale Plug-in Hybrid Q4 poskytuje najmodernejšie technologické riešenia a funkcie prispievajúce k zvýšeniu bezpečnosti a komfortu jazdy. Tieto systémy umožňujú autonómnu jazdu na úrovni Level 2.

ROZMERY

Objem batožinového priestoru je 385 l.

UPOZORNENIE

Obrázky sú iba ilustračné. Pre podrobnosti o produktoch a dostupnosti farieb sa informujte u svojho predajcu Alfa Romeo

 

Cenová ponuka

Vyžiadajte si cenovú ponuku na vami zvolené vozidlo Alfa Romeo.

Skúšobná jazda

Naplánujte si skúšobnú jazdu a užite si jedinečný zážitok z riadenia automobilu Alfa Romeo.

Cenník

Získajte všetky potrebné informácie o svojom preferovanom vozidle Alfa Romeo. Stiahnite si podrobný cenník s technickými údajmi.

Konfigurovať

Nakonfigurujte si svoju novú Alfa Romeo, kdekoľvek a kedykoľvek.