NOVÁ GIULIA A STELVIO QUADRIFOGLIO

SILA SEBADÔVERY

Technológia kráča vpred ruka v ruke s výkonom.

Objavte čaro výkonu.

Prekvapivý výkon

Vo vnútri našich nových modelov Alfa Romeo Giulia a Stelvio Quadrifoglio bije vášnivé srdce v podobe motora 2,9 V6 Bi-Turbo s výkonom 510 koní. Motorom, ktorý v súčinnosti s pokročilými technickými riešeniami za každých okolností poskytuje mimoriadny výkon.

Očarujúci dizajn

Po dizajnovej stránke predstavujú oba nové modely to najlepšie, čo dnes môže taliansky cit pre vkus ponúknuť. Sadnúť si za volant znamená vstúpiť do sveta inšpirovaného motoristickým športom, ktorého je Alfa Romeo symbolom. Štýlové sedadlá z karbónových vlákien Sparco s voliteľnými doplnkami z Alcantary vo vnútri alebo aerodynamické línie karosérie tvoriace nezameniteľnú siluetu pri pohľade zvonka. 

Nadčasové technológie

Autonómne riadenie 2. úrovne vás posunie ešte ďalej do budúcnosti. Pokročilé funkcie ako sú asistenčný systém pre jazdu v kolóne, čítanie dopravného značenia alebo pre jazdu  v pruhu zvyšujú bezpečnosť. Najmodernejší infotainment s 8,8'' palcovým HD displejom s intuitívnym ovládaním a pokročilou konektivitou pridá k potešeniu z jazdy aj radosť a zábavu. A pre ešte väčší komfort je tu pre vás aplikácia Alfa Connected Services.

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio - Kombinovaná spotreba 7,3 - 11,3 (l/100 km), emisie CO2 206 (g/km). Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio -  Kombinovaná spotreba 8,2 - 12,4 (l/100 km), emisie CO2 222 (g/km). Pre bližšie informácie o cenách, špecifikáciach sa obráťte na vášho autorizovaného predajcu značky Alfa Romeo. Uvedené informácie a skutočnosti majú výlučne informatívny charakter. Použité fotografie sú len ilustračné FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo na zmeny všetkých uvedených údajov bez predchádzajúceho upozornenia.

1 #section-models#

#selectModels#

2 #section-anagraphic#

#AnagraficText#

Required field
Required Field
Required Field
Required field
Required Field
Required Field
Required Field
* Mandatory fields
#informative_1#
#informative_2#
#informative_8#
#informative_12#
#informative_16#

#informative_20#
3 #section-dealer#

#dealer_title#

#dealer_new_cap#
#dealer_update#
#dealer_list#
#dealer_update#

#titolo_box_1# #nome# #cognome# #titolo_box_2#

#titolo_box_3#

#dealername#
#dealeraddress#
#dealercap# #dealerCity#

TORNA ALLE PROMOZIONI