ALFA ROMEO GIULIA GTA

Znovuzrodenie legendy

VÝKON ALFY ROMEO V TEJ NAJLEPŠEJ FORME

GTA je legendárna skratka, ktorá vznikla v roku 1965 pre model Giulia Gran Turismo Alleggerita, špeciálne odladenú verziu Giulie GT postavenú pretekárskym oddelením Autodelta. Pre oslavu podstaty výkonu značky Alfa Romeo sme využili jej originálnu receptúru spočívajúcu v pridaní výkonu a ubratiu hmotnosti, čo vedie k dosiahnutiu najlepšieho možného zážitku z jazdy s visačkou Alfa Romeo. To všetko len v 500 kusovej sérii.

Pre viac informácií sa obráťte na oficiálneho autorizovaného predajcu.

VYHĽADAŤ DEALERA

VŠETKO PRE VÝKON

Modely Giulia GTA a Giulia GTAm vychádzajú z nášho špičkového a výkonného sedanu a sú osadené vylepšenou verziou motora Alfa Romeo 2.9 V6 Bi-Turbo s výkonom 540 k. Vďaka použitiu ultraľahkých materiálov, akými sú karbón, hliník a iné kompozity dosahuje Giulia GTAm o 100 kg nižšej hmotnosti a tým aj mimoriadnej výkonovej hmotnosti.

Z VOZOVKY NA PRETEKÁRSKY OKRUH A SPÄŤ

S Giuliou GTA sa pretekaním na okruhu získané emócie dostávajú na vozovku. To všetko pre maximálne potešenie z jazdy s Alfa Romeo.

POČIATKY: VYCHUTNAJTE SI KAŽDODENNÉ VÍŤAZSTVÁ S VOZIDLOM PRE KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE

Úspech Giulie GTA na seba nenechal dlho čakať. Vďaka tomu vstúpila do kolektívneho povedomia ako nesporná ikona športovosti s logom Biscione. Úspech tohto modelu v súťažiach bol okamžitý: tri po sebe idúce víťazstvá v európskom šampionáte cestovných vozidiel, v desiatich národných šampionátoch a stovkách individuálnych pretekoch vo všetkých kútoch sveta. Spôsob, akým Alfa Romeo vylepšila imidž celého radu bol rovnako pôsobivý: Giulia Sprint GTA dokonale vyjadrovala slogan „Každodenné víťazstvá s vozidlom pre každodenné používanie“.

* Použité fotografie sú ilustračné. Informácie a skutočnosti uvedené v tejto reklame slúžia výlučne na informatívne účely a nie sú považované za súčasť zmluvného návrhu. Konštrukcia vozidla sa môže líšiť v nasledujúcich detailoch: disky kolies, mriežka predného nárazníka a karbónové prvky, predný rozdeľovač, zadné krídlo (GTAm), anténa, prešívanie sedadiel Sabelt (GTAm), sťahovacia slučka pre otváranie dverí (GTAm), ochranný rám (GTAm), zadné sedadlá (GTAm), poloha hasiaceho prístroja (GTAm), sieť na pripevnenie prilby (GTAm), poloha očíslovaného štítku. FCA Central and Eastern Europe Kft. (FCA CEE) si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť uvedené údaje bez predchádzajúceho upozornenia. Pre bližšie informácie o cenách prosím, kontaktujte našich autorizovaných predajcov. Viac informácií na www.alfaromeo.sk

Spotreba paliva Giulia GTA/GTAm (l/100 km): 10,8; emisie CO2 (g/km): 244.

Hodnoty boli aktualizované ku dňu 18.05.2021 a sú uvedené pre porovnávacie účely.