ALFA ROMEO
TRIBUTO ITALIANO

Oslava Talianska v každom detaile

Prehľad

Objavte svoj štýl

1
GIULIA
TRIBUTO
ITALIANO
STELVIO
TRIBUTO
ITALIANO
TONALE
TRIBUTO
ITALIANO

MODERNÝ TALIANSKY ŠTÝL

Séria Alfa Romeo Tributo Italiano stelesňuje moderný taliansky štýl a dizajn. Každý detail zvýrazňuje dynamickú eleganciu a ponúka autentický obraz talianskej vášne.

STELVIO TRIBUTO ITALIANO

Zažite vzrušenie z jazdy s modelom Stelvio Tributo Italiano. Táto špeciálna edícia prináša emócie a presnosť, ktorá je súčasťou DNA značky Alfa Romeo. Vďaka agilným jazdným vlastnostiam a vitálnemu výkonu poskytuje fascinujúci zážitok z jazdy, ktorý bezprostredne osloví skutočných nadšencov.

Čierna kontrastná strecha špeciálnej série Stelvio Tributo Italiano spája nadčasový dizajn s modernou sofistikovanosťou.

Stelvio Tributo Italiano má kryty vonkajších spätných zrkadiel s miniatúrnou talianskou trikolórou. Tento detail symbolizuje spojenie značky Alfa Romeo so súčasným talianskym štýlom a identitou. 

21” disky z ľahkej zliatiny a červené brzdové strmene akcentujú športovú eleganciu modelu Stelvio Tributo Italiano. 

Kožou potiahnuté opierky hlavy modelu Stelvio dekoruje vyšité logo, talianska trikolóra a nápis „Tributo Italiano“. 

Červené prešívanie na kožou potiahnutej prístrojovej doske a výplniach dverí dodáva interiéru modelu Stelvio Tributo Italiano jedinečný akcent.

Systém aktívneho pruženia modelu Stelvio Tributo Italiano zlepšuje ovládateľnosť a zabezpečuje agilnú a komfortnú jazdu bez ohľadu na terén.

GIULIA TRIBUTO ITALIANO

Táto špeciálna edícia Alfa Romeo demonštruje taliansky štýl a osobnosť svojimi elegantnými, športovo ladenými líniami.

Giulia Tributo Italiano má kompletne čiernu strechu, ktorá kontrastuje s farbou karosérie.

Giulia Tributo Italiano má kryty vonkajších spätných zrkadiel s miniatúrnou talianskou trikolórou – detail poukazujúci na taliansku identitu vozidla.

Exkluzívne 19” disky z ľahkej zliatiny s tmavou povrchovou úpravou a červené brzdové strmene špeciálnej série Giulia Tributo Italiano symbolizujú kombináciu športového a elegantného štýlu.

Giulia Tributo Italiano má športové kožené sedadlá s červeným akcentom, odhaľujúcimi červený odtieň podkladu, ktorý podčiarkuje osobitosť vozidla a jeho taliansky štýl.

Na kožou potiahnutých predných opierkach hlavy má Giulia vyšité logo značky, taliansku trikolóru a nápis „Tributo Italiano“. Tieto detaily dodávajú interiéru elegantný nádych a jednoznačnú identitu.

Červené prešívanie na kožou potiahnutej prístrojovej doske, výplniach dverí a poťahoch sedadiel dodáva interiéru modelu Giulia Tributo Italiano decentný elegantný akcent. 

Systém aktívneho pruženia modelu Giulia Tributo Italiano zlepšuje ovládateľnosť a zabezpečuje dynamickú, agilnú a súčasne komfortnú jazdu. 

TONALE TRIBUTO ITALIANO

Model Tonale Tributo Italiano, bol vytvorený pre ľudí zdieľajúcich vášeň z jazdy značky Alfa Romeo. Jeho osobitý štýl, jedinečné detaily a agresívny vzhľad spoločne oslavujú nefalšované potešenie z jazdy, športový charakter a efektívnu výkonnosť.

Výrazný vzhľad modelu Tonale Tributo Italiano umocňujú vonkajšie plastové obklady lakované vo farbe karosérie v kombinácii s čiernymi detailmi. Exkluzívne prvky ako ikonické svetlomety Full-LED Matrix a nápadné červené brzdové strmene Brembo zvýrazňujú oddanosť značky Alfy Romeo štýlu, výkonnosti a talianskemu dizajnu. 

Tonale Tributo Italiano sa od bežných verzií líši čiernou strechou, ktorá vytvára kontrast k farbe laku karosérie zvýrazňujúc úhľadný dizajn a moderné línie vozidla.

Tonale Tributo Italiano má na krytoch vonkajších spätných zrkadiel miniatúrnu taliansku trikolóru ako odkaz na hlboké korene značky Alfa Romeo.

20” disky z ľahkej zliatiny a červené brzdové strmene zvýrazňujú športový vzhľad modelu Tonale Tributo Italiano zo špeciálnej série Alfa Romeo.

Na kožou potiahnutých predných opierkach hlavy má Tonale vyšité logo značky, taliansku trikolóru a nápis „Tributo Italiano“. 

Červené prešívanie na prístrojovej doske a výplniach dverí dodáva interiéru modelu Tonale Tributo Italiano decentný elegantný akcent.

Tonale Tributo Italiano má na prístrojovej doske karbónovú lištu s ambientným podsvetlením, umocňujúcu moderný vzhľad interiéru.

Alfa Connect služby pripojenia

NOVÁ HRANICA KONEKTIVITY

Zostaňte v spojení so svetom kamkoľvek idete. Špeciálna séria Alfa Romeo Tributo Italiano vstupuje do éry pokročilej digitálnej konektivity širokou škálou  najmodernejších systémov a praktických aplikácií (Connect one, Connect plus, My alert, My Wi-Fi a My Entertainment), ktoré vám umožňujú využívať množstvo užitočných služieb.

UPOZORNENIE

Spotreba paliva Alfa Romeo Giulia Tributo Italiano (l/100 km): 5,0 – 8,1; emisie CO2 (g/km): 130 – 183. Homologačné hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP, aktualizované k 26. 09. 2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Spotreba paliva Alfa Romeo Stelvio Tributo Italiano (l/100 km): 5,7 – 9,2; emisie CO2 (g/km): 150 - 209. Hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP 21.11.2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Spotreba paliva Alfa Romeo Tonale Hybrid MHEV Tributo Italiano (l/100 km): 5,6 - 6,3; emisie CO2 (g/km): 127 -144. Hodnoty namerané v kombinovanom cykle WLTP 26.05.2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania.

Spotreba paliva Tonale Plug-in Hybrid Tributo Italiano (vážená kombinovaná) v l/100 km: 1,1 – 1,5; spotreba elektrickej energie (vážená, kombinovaná) v kWh/100 km: 16,8 – 18,7; emisie CO2 (vážené, kombinované) v g/km: 26 - 33. Dojazd s elektrickým pohonom do 82 km v mestskom cykle WLTP. Celkový dojazd predstavuje maximálny možný dojazd ako súčet dojazdu s benzínovým motorom a elektrického dojazdu v mestskom cykle.

Uvedené hodnoty boli namerané počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP 4. 11. 2022. Uvedené hodnoty slúžia na účely porovnania. Spotreba paliva, emisie CO2 a dojazd sa môžu líšiť a závisia od aktuálneho technického stavu vozidla a rozličných faktorov ako frekvencia nabíjania, spôsob jazdy, rýchlosť, voliteľná výbava, špeciálne doplnky, formát pneumatík, vonkajšia teplota a tepelný komfort v kabíne vozidla.