ALFA ROMEO
TONALE

Začiatok novej éry Alfy Romeo.

NEZAMENITEĽNE
ALFA ROMEO

Interiér
Technológie

PRVOTRIEDNE TECHNOLÓGIE

Vďaka softvérovej architektúre novej generácie ponúka Tonale celý rad technologických inovácií. Je to vôbec prvé vozidlo, ktoré sa môže pochváliť certifikáciou NFT blockchain. Ekosystém integrovaných digitálnych služieb zaisťuje najlepší možný zážitok na palube aj mimo nej.

Služby Alfa connect
VŽDY PRIPOJENÝ ZÁŽITOK Z JAZDY

Nové služby Alfa Connect ponúkajú mnoho funkcií, ktoré vám zaistia najbezpečnejší a najprepojenejší zážitok Alfa Romeo. Mobilné aplikácie My Alfa Connect vám doslova vložia váš nový model Tonale do dlane. Nové služby umožňujú jednoduchú správu vozidla, nech už ste kdekoľvek.

Tonale Hybrid

ZNOVUOBJAVENIE ŠPORTOVOSTI PRE 21. STOROČIE

Nový model Tonale predstavuje vstup Alfy Romeo do sveta elektrifikácie a je konkrétnym riešením udržateľnej budúcnosti. To všetko bez straty neobyčajného zážitku, aký jazda s Alfou Romeo predstavuje.

Oznámenie

Emisie CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinované) (g/km): 130-142. Spotreba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100km): 5,7-6,2. Pre výpočet bol použitý skúšobný cyklus WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832). Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli namerané výrobcom počas predbežných testov podľa postupu WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832) a od skutočných homologizačných hodnôt sa môžu líšiť.

ADAS
INOVATÍVNE TECHNOLÓGIE V SLUŽBÁCH ŠPIČKOVEJ BEZPEČNOSTI

Tonale podniká ďalší krok vo zvyšovaní synergie človeka a stroja pre dokonalejší zážitok z jazdy s najnovšími asistenčnými systémami vodiča (ADAS). Po dosiahnutí autonómneho riadenia 2 úrovne môže každý na palube oceniť väčšiu bezpečnosť aj komfort.

Oznámenie

Fotografie a vyobrazenia sú ilustračné a majú iba informatívny charakter. Zobrazené farby a detaily nemusia byť v čase predaja dostupné alebo sa môžu u skutočného vozidla líšiť, a to z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré fotografie môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy a ktoré v dobe dostupnosti modelu vozidla bude k dispozícii na želanie a bude účtované zvlášť.

BUĎTE MEDZI PRVÝMI
EDIZIONE SPECIALE. PRVÝ KROK DO NOVEJ ÉRY ALFY ROMEO.

Nová Alfa Romeo Tonale sa predstavuje v ohromujúcej verzii Edizione Speciale. Toto nové meradlo značky znovuobjavuje športovosť pre 21. storočie a prináša špičkové technológie pre nezameniteľný zážitok z jazdy. 

OZNÁMENIE

Emisie CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinovaná prevádzka) (g/km): 130-142. Spotreba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100 km): 5,70-6,23. Na stanovenie údajov bol použitý postup WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832). Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 namerané výrobcom počas testovania pred homologizáciou podľa postupu WLTP (nariadenie EU 2018/1832) sa od hodnôt konečnej homologizácie môžu líšiť.

Obrázky majú iba ilustračný charakter. Vyobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné alebo sa môžu líšiť, a to z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy a ktoré, v dobe dostupnosti vozidla, bude na želanie a účtované zvlášť.

MÁTE OTÁZKY?
KONTAKTUJTE NÁS

Ak potrebujete ďalšie informácie, požiadajte o informácie prostredníctvom žiadosti.