ALFA  ROMEO TONALE  HYBRID

V EDÍCII SPECIALE

TERAZ SO ZVÝHODNENÍM AŽ 3 350 €

Kombinovaná spotreba: 5,2 - 6,2 (l/100 km). Emisie CO2: 130 - 155 (g/km).

Verzia SPECIALE je nabitá najvyspelejšími technológiami. Disponuje infotainmentom s 10,25" dotykovým displejom, 12,3" digitálnym prístrojovým panelom a bezdrôtovým Apple Carplay/Android Auto, bezdrôtovou nabíjačkou smartfónu, prednými a zadnými parkovacími senzormi, systémom 4 kamier s pohľadom 360°, vyspelou digitálnou konektivitou, technológiou digitálneho certifikátu NFT a to nie je zďaleka všetko.

ZISTITE VIAC O MODELI

20" disky z ľahkých zliatin

Ikonický 5-dierový dizajn diskov Alfa Romeo je dnes už legendou a jeho modernizovaná verzia zdobí aj Tonale SPECIALE. Kombinácia ľahkých zliatin a 20" priemeru diskov prináša jedinečné spojenie komfortu a športových jazdných vlastností.

Logo SPECIALE na blatníkoch

Vystúpte z davu. Detaily na karosérii vizuálne posúvajú SPECIALE do roviny exkluzivity a luxusu.

Červené brzdové strmene

Športový duch reprezentujú prvotriedne brzdové strmene Brembo. Plávajúce strmene umožňujú jazdu bez kompromisov. Či hľadáte motoristický zážitok alebo pohodlnú a bezpečnú jazdu, Tonale SPECIALE vás nesklame.

7-stupňová dvojspojková automatická prevodovka

Unikátna TCT prevodovka ponúka maximálny výkon v akejkoľvek situácii. Spojenie prevodovky a jazdných asistentov skracuje čas preradenia a eliminuje stratu výkonu a otáčok medzi jednotlivými stupňami.

Rad bezpečnostných prvkov

Autonómne núdzové brzdenie s rozpoznávaním chodcov a cyklistov, udržiavanie v jazdnom pruhu, 360° kamera s dynamickým navádzaním, systém detekcie únavy vodiča či adaptívny tempomat poskytujú istotu a bezpečie v každej situácii.

Záruka 5 rokov / 200 000 km

Zahŕňa 2 ročnú zmluvnú záruku a 3 ročnú rozšírenú záruku Maximum care.
V záručnom krytí sú aj náklady na náhradné diely či prácu.