ALFA ROMEO
TONALE

môže byť vaše už od 29 900 €

Alfa Romeo víťazí v obľúbenosti aj cenou

VÍŤAZ BEST CARS 2024

 

Alfa Romeo oslavuje tri prvé miesta v súťaži "BEST CARS 2024„. Po prvýkrát v histórii súťaže sa všetky tri modely Alfa Romeo stali najlepšími vo svojej triede. Presvedčte sa aj vy o kvalite Alfa Romeo Tonale a zažite nečakané emócie. Objavte jeho taliansky štýl a zažite jedinečný výkon. Čaká na vás inovatívna zmes komfortu a športového charakteru.

 

Alfa Romeo Tonale máme pre vás teraz s neprekonateľnou cenou už za 29 900 €.

 

Kompaktné SUV nabité emóciami odštartovalo novú éru konektivity a elektrifikácie s dôrazom na vodiča a jeho túžbu po zážitku z jazdy. Zárukou pohody na palube je Alfa™ Connect s 10,25" dotykovou obrazovkou a bezdrôtovým Apple CarPlay / Android Auto, prístrojový panel Cannoncchiale s 12,3" TFT displejom s možnosťou 3 zobrazení: Evolved Heritage /Relax či športový volant čalúnený vinylom s tlačidlom Štart. Alfa™ DNA + ESC OFF prepínač jazdných režimov, tempomat a full-LED svetlomety s denným svietením poskytujú vodičovi maximálne pohodlie. Nezabúdame ani na prvky aktívnej a pasívnej bezpečnosti, ako napr. núdzové brzdenie s rozpoznávaním chodcov a cyklistov, rozpoznávanie dopravných značiek, systém detekcie únavy vodiča a mnoho ďalšieho.

 

Teraz aj s predĺženou zárukou

ZÁRUKA 5  ROKOV / 200  000  KM

Alfa Romeo Tonale si môžete užívať aj vďaka predĺženej záruke 5 rokov / 200 000 km. Záruka zahŕňa 2 ročnú zmluvnú záruku a 3 ročnú rozšírenú záruku Maximum care. Pokrýva náklady (diely a prácu) v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy podľa zmluvných podmienok Maximum Care. Viac informácií vám poskytne najbližší autorizovaný predajca.

 

 

 

Záruka v trvaní 5 rokov/200 000 km zahŕňa 2 ročnú zmluvnú záruku a 3 ročnú rozšírenú záruku Maximum care. Pokrýva náklady (diely a prácu)  v prípade mechanickej, elektronickej alebo elektrickej poruchy podľa zmluvných podmienok Maximum Care. Viac informácií poskytne autorizovaný servis.

 

Obrázky sú ilustračné.

 

Emisie CO2 modelu Tonale Hybrid (vážené, kombinované) (g/km): 130-142. Spotreba paliva (vážená, kombinovaná) (l/100km): 5,7-6,2. Pre výpočet bol použitý skúšobný cyklus WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832). Hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 boli namerané výrobcom počas predbežných testov podľa postupu WLTP (nariadenie EÚ 2018/1832) a od skutočných homologizačných hodnôt sa môžu líšiť.

Kombinovaná spotreba paliva Tonale Plug-in Hybrid Q4 (l/100 km): 1,13 – 1,48; kombinovaná spotreba elektrickej energie (kWh/100km): 19; emisie CO2 (g/km): 26 - 33. Dojazd s elektrickým pohonom v mestskom cykle do 82 km, celkový dojazd 600 km pri využití obidvoch motorov na základe kombinovanej spotreby paliva/elektrickej energie podľa homologačných údajov. Uvedené hodnoty boli namerané 4. 11. 2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP. Uvedené hodnoty slúžia iba na porovnanie. Spotreba paliva, emisie CO2 a dojazd sa môžu líšiť podľa aktuálnych podmienok a rozličných faktorov ako frekvencia nabíjania batérie, spôsob jazdy, rýchlosť,  vybavenie vozidla voliteľnými prvkami, namontované príslušenstvo, formát pneumatík, vonkajšia teplota, ako aj využívanie klimatizácie a kúrenia.

 

Akciová cena 29 900 eur sa týka vozidiel, ktorým už môže plynúť záručná lehota.