DNI ALFA ROMEO

v znamení Tributo Italiano
10. – 30. 6. 2024

DNI ALFA ROMEO

ZAŽITE SKUTOČNÚ EMÓCIU Z JAZDY

Príďte v období od 10. 6. do 30. 6. 2024 k akémukoľvek z našich autorizovaných predajcov značky Alfa Romeo a zažite silu našich ikonických modelov Alfa Romeo Tonale, Stelvio alebo Giulia. Počas celého obdobia DNI ALFA ROMEO máte možnosť u všetkých našich autorizovaných predajcov vyskúšať ktorýkoľvek z týchto modelov. 

 

Tento rok ponúkame navyše aj možnosť vo vybraných termínoch otestovať aj najvybavenejšie verzie našich modelov v špeciálnej edícii Tributo Italiano. Ak máte záujem o testovanie týchto špeciálnych verzií, pozrite si tabuľku nižšie, v ktorej nájdete dátumy, kedy budú dostupné u vášho najbližšieho predajcu.

 

Neváhajte a objednajte sa na testovaciu jazdu. Jeden z účastníkov testovacej jazdy môže vyhrať vozidlo Alfa Romeo na týždeň aj s plnou nádržou. 

V nasledovných termínoch máte jedinečnú možnosť zažiť na jednom mieste všetky tri modely značky Alfa Romeo v špeciálnej edícii Tributo Italiano.

10. 6. - 12. 6. 2024 ZVOLEN MOTOR-CAR ZVOLEN, S.R.O.
13. 6. - 15. 6. 2024 BRATISLAVA MOTOR-CAR BRATISLAVA, S.R.O.
17. 6. - 19. 6. 2024 DUNAJSKÁ STREDA DUNAUTO DS S.R.O.
20. 6. - 21. 6. 2024 TRNAVA BEGAM, SPOL. S R.O.
24. 6. - 26. 6. 2024 BRATISLAVA GRIF, SPOL. S R.O.
27. 6. - 28. 6. 2024 ŽILINA AUTO BECCHI, S.R.O.

GIULIA

Športový charakter, vysoká kvalita a najmodernejšie technológie – tieto atribúty perfektne definujú Alfa Romeo Giulia. Model, s nezameniteľným vzhľadom s ikonickými tvarmi a dizajnovými detailami vytvárajúcimi nadčasovú krásu. 

STELVIO

Alfa Romeo Stelvio má moderný vzhľad s dynamickými líniami, vyjadrujúcimi ducha značky. Svojimi najmodernejšími technológiami a vyspelou digitálnou konektivitou pozdvihuje zážitok z jazdy na novú úroveň. 

TONALE

Začiatok novej éry Alfa Romeo. Dizajn kombinujúci štylistické prvky Alfa Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti. Prestížne materiály a povrchové úpravy vytvárajú nezameniteľnú atmosféru Alfa Romeo.