Každý vek prináša svoje výhody, vďaka našej ponuke to platí dvojnásobne. Čím staršie je vaše auto, tím väčšiu získate zľavu na nákup originálnych náhradných dielov. Originál tak zostane originálom, ktorý vám naviac namontujú naši vyškolení odborníci. Sme Mopar. Naše skúsenosti vždy k vašim službám.

VEK VOZIDLA: 8 A VIAC ROKOV

 

30% zľava

 

VEK VOZIDLA: 5-7 ROKOV

 

20% zľava

 

VEK VOZIDLA: 3-4 ROKY

 

10% zľava

 


ÚDRŽBA A KONTROLA:


TLMIČE

Tlmiče sú kľúčovým prvkom odpruženia vozidla - závisí na nich stabilita vozidla, bezpečnosť a pohodlie jazdy. Poradia si s rôznymi nerovnosťami cesty, tlmia vibrácie a udržujú neustály kontakt kolies s povrchom vozovky.


ROZVODOVÝ REMEŇ

Rozvodový remeň je súčasťou vozidla, ktorá zaisťuje synchronizáciu ventilov a piestov motoru. Vzhľadom k dôležitosti jeho funkcie je nevyhnutné ho po čase skontrolovať a v prípade potreby nechať vymeniť.


KLINOVÝ REMEŇ

Klinový řemen je jedným z najdôležitejších dielov motoru. Podobne ako v prípade rozvodového remeňa je i tu nutná pravidelná kontrola a v prípade opotrebenia okamžitá výmena. Ak ho nevymeníte včas, mohol by počas jazdy prasknúť a výazne poškodiť celý motor.


FILTRE

Filtre poskytujú hneď niekoľko druhov ochrany, od ochrany zdravia vodiča a pasažierov, až po ochranu motora vozidla a životného prostredia. Udržiavanie filtračného systému vášho vozidla v optimálnom stave zvyšuje životnosť vozidla aj vašu bezpečnosť na cestách.


BRZDY

Brzdy musia byť kontrolované každých 10 000 km. Len tak budete mať istotu, že brzdové platničky aj kotúče sú v dobrom stave.


STIERAČE

Zimná sezóna predstavuje pre stierače výraznú záťaž a znižuje ich funkčnosť. Aby bola zaručená perfektná viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach, je nutné vymeniť ich raz ročne.

 Obráťte sa na nás


Podmienky programu Originály+
Poukážku je možné využiť na získanie zľavy na nákup všetkých originálnych náhradných dielov. Výška zľavy je určená vekom vozidla: 3 – 4 roky (25 – 48 mesiacov) = 10% zľava, 5 – 7 rokov (49 – 84 mesiacov) = 20% zľava, 8 a viac rokov (85 mesiacov a viac) = 30% zľava. Zľava sa nevzťahuje na originálne príslušenstvo, produktovú radu Classic line / Essential Parts, merchandising (darčekové a reklamné predmety) a na určité karosárske diely. Poukážku je možné uplatniť len v rámci programu Originály+ v participujúcich autorizovaných servisoch značiek Alfa Romeo. Zľava na nákup originálnych náhradných dielov v rámci programu Originály+ je podmienená montážou v autorizovanom servise. Zľava sa nevzťahuje na pultový predaj. Platnosť poukážky je 30 dní od dátumu jej vytvorenia. Po uplynutí platnosti poukážky je možné na rovnaké vozidlo opätovne vytvoriť novú poukážku. Zľavu nie je možné kumulovať s ostatnými zľavami a vernostnými programami poskytovanými spoločnosťou FCA Central and Eastern Europe Kft. Vyplatenie zľavy v hotovosti nie je možné. Zľava sa nevzťahuje na prácu. Spoločnosť FCA Central and Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť alebo ukončiť program Originály+.