PREDSTAVUJEME MODELOVý RAD
  MY21 A NOVÉ STELVIO VELOCE TI

Nový modelový rad MY21

Giulia a Stelvio MY21  prešli modernizáciou a teraz ponúkajú lepšiu výbavu všetkým, ktorí túžia po  športovom duchu  alebo uprednostňujú exkluzívny komfort a eleganciu. Stelvio zavádza novú výbavu Veloce Ti, ktorá je dokonalou kombináciou športovej výbavy a štýlu. 

 

Nová Alfa Romeo Stelvio Veloce Ti

Skratka „Ti“ označujúca výraz Turismo Internazionale bola používaná  u vrcholných modelov značky s typicky talianskou eleganciou, zatiaľ čo výraz Veloce charakterizoval jej najvýkonnejšie verzie. Jedinečnú osobitosť modelu Stelvio Veloce Ti tvoria estetické aj funkčné prvky, akými sú napríklad nový zadný nárazník so špecifickou ochrannou časťou, body kit vo farbe karosérie a hliníkové pádla radenia na volante. Nová výbava sa vyznačuje  novými 20“  päťotvorovými diskami kolies  z ľahkej zliatiny s  leštenou povrchovou úpravou. Interiér zahŕňa športové sedadlá čalúnené Alcantarou, čierny strop a exkluzívne doplnky z uhlíkového kompozitu. Tmavá atmosféra pokračuje na rámčekoch tónovaných okien,  a na označeniach „Stelvio“, „Q4“ a „Veloce Ti“. Stelvio Veloce Ti je vybavené buď zážihovým preplňovaným motorom s výkonom 280 k alebo dieselovým preplňovaným motorom 2.2 s výkonom 210 k. V oboch prípadoch v kombinácii s 8-stupňovou automatickou prevodovkou a pohonom všetkých kolies Q4. Štvorvalcové pohonné jednotky sú celohliníkovej konštrukcie a využívajú hnací hriadeľ z uhlíkového kompozitu. 

 

Autonómne riadenie 2. úrovne 

Giulia a Stelvio zahŕňajú kompletnú sadu asistenčných systémov vodiča,  ktoré umožňujú vysokú úroveň autonómneho riadenia. Všetky tieto prvky sú v dokonalom súlade s potešením z jazdy. Sada asistenčných systémov obsahuje sledovanie jazdných pruhov, aktívny monitoring mŕtveho uhla, adaptívny  tempomat, rozpoznávanie dopravného značenia, asistent pozornosti vodiča, inteligentný rýchlostný asistenta  asistent dopravných zápch.

 

Služby Alfa Connect Services

V modeloch MY21  je k dispozícii kompletná paleta služieb Alfa Connect Services, ktorá zahŕňa rôzne balíčky. Skupina My Assistant ponúka funkciu tiesňového volania. Skupina služieb My Remote poskytuje diaľkové ovládanie niektorých funkcií vozidla, zo smartfónu  alebo smart hodiniek.  Služby My Car boli navrhnuté pre sledovanie stavu vozidla a jeho parametrov. My Navigation zahŕňa aplikácie pre diaľkové vyhľadávanie cieľov a bodov záujmu, ako aj dopravné hlásenia a upozornenia na prítomnosť radarov na trase v reálnom čase. Zvoliť môžete tiež služby My Wi-Fi, ktoré umožňujú zdieľanie internetového pripojenia vo vozidle s až 8 zariadeniami súčasne. Balíček My Theft Assistance upozorňuje majiteľa v prípade podozrenia na krádež a My Fleet Manager slúži pre správu vozových parkov.